Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy középiskolai kollégiumban...

Egy középiskolai kollégiumban mit csinálnak ha valaki megbetegedik?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt hogy haza küldik vagy nem megy iskolába és a koliban marad.

2017. febr. 26. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnézetik suliorvossal, ha épp bent van. Ha pedig lázas, tényleg rosszul van, akkor hazaküldik.
2017. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hazaküldik, ha utaztatható, ha nem, akkor marad a szobában, és sorra fertőz mindenkit, amíg be nem tudnak jönni érte a szülők :) Ha valaki nem valószínű, hogy fertőz (mondjuk rosszul lett egy adag ötnapos csilis bab elfogyasztása után, tehát elég egyértelmű az ok), akkor kap egy igazolást, aznapra a koliban marad (ki nem mehet sehova), aztán ha meggyógyul, megy másnap suliba. Vagy haza, vagy ahova akar.

Én egyszer lettem rosszul, elájultam, aznap nem engedtek suliba (pedig akartam menni, mikor jobban lettem), felhívták a szüleimet, aztán, mivel látták, hogy egész nap jól voltam utána, leigazolták a napom, és másnap mehettem. De még egy hónapig rágták a fülem, hogy menjek el kivizsgálásra...

2017. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!