Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ülhet a szomszéd az én ajtóm elé?

Ülhet a szomszéd az én ajtóm elé?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom és a szomszéd lakásban általában pár naponta cserélődnek a bérlők.


Körfolyosós ház de a mi emeletünknél nem lehet teljesen körbemenni, az én lakásom a folyosón az utolsó, ezért az előttem levő folyosórész kicsit olyan mint egy erkély, a szomszédoké kicsit zártabb.


Mostanában egyre többször fordul elő, hogy a szomszédok az előttem levő részre kiülnek cigizni, beszélgetni, stb és engem ez eléggé zavar, de nem tudom van -e joguk hozzá, magyarul szólhatok -e nekik érte.


Ezt szokás csinálni máshol is? Nekem kicsit bunkóságnak tűnik, vagy nem az?


2017. máj. 11. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugyan nem tudom, hogy jogilag van-e rá valami megoldás, de nem muszály egyből ebben gondolkodni, próbáld meg normálisan megkérni őket, hogy ne ott dohányozzanak a te ajtód előtt, mert zavar. Ha nem kő bunkók akkor szerintem megtudod velük értelmesen beszélni.
2017. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van pad??? Lehet azt, nincs útban? Mert akkor elvitetheted. Egyébként meg kint lehetnek a folyosón. Apám viszont ki szokott ilyen esetben menni, hogyha társalogni akarnak, akkor menjenek a lakásba, mert behallatszik a beszélgetésük, ami őt nem érdekli. Ja, ezt üvöltve.
2017. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!