Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autók vannak, amikben...

Milyen autók vannak, amikben nagy - mondhatni hatalmas - a volán felőli rész, tér, hely?

Figyelt kérdés

195 cm vagyok és sajnos ugyancsak túlsúlyos. Az ilyen Swiftekbe meg a G-s astrakba beférek, de vezetni nem tudnám. [link]


Használtan szeretnék venni autót, amiben kényelmesen elférek. Ilyen autókat mondjatok kérlek.


2017. márc. 8. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy egyterűt, nagyon jó a hely benne.
2017. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lada samara. 200kg-os ember is belefér.
2017. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hummer
2017. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az régi opel omega.

De inkább lefogynék az elhízottrol valami elfogadhatóra. 195 cm kicsit testesebb alkathoz már nagyon sok kocsi megfelel.

2017. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dede, tudod, 192 centimmel bármilyen autót elvezettem már hosszú távon is. Oké, terpsezkedni nem lehet, és nem tudod megtalálni a legjobb üléspozíciót, de attól tudod vezetni.

A kérdésre: én az olyan autókat szeretem, amiben viszonylag alacsony az üléspozíció. Audi A6, Volkswagen Passat, Skoda Superb, Opel Vectra, stb kategóriában már királyi módon elférek a kormány mögött, és olyat keress, amiben a kormány állítható úgy, hogy magadra tudd húzni (kisautóknál ez a baj sokszor, hogy hátrahúzom az ülést, hogy a pedálokat jól tudjam kezelni, de akkor meg ki kell nyújtsam a kezem a kormányhoz).

Audi A4 és VW Golf méretű autókban is el tudsz helyezkedni kényelmesen, de abban a hátad mögé már senki nem fog tudni beülni, ha rendesen beállítód az ülést.

2017. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a részletes válaszokat, s hogy nem kezdtetek el offolni arról, amit magam is tudok. Ment a zöld.

H-s Astrákkal mi a helyzet? Láttam egyet a neten. [link]

Csak mert a G és f-esekkel bajban vagyok e-téren.

2017. márc. 9. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
VW Transporterre még nem gondoltál?
2017. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!