Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szóltok a panelbontási...

Mit szóltok a panelbontási tervezethez?

Figyelt kérdés

Vélemények? Féltek tőle? Én egy kicsit igen. Hátha kitalálják, hogyan valósítsák meg mégis, a lakók akarata ellenére.

És ha pl a 4 tizedik emeleti lakóból 3 akarná, a negyediket kiteszik akarata ellenére?

Szóval én félek.



2017. jún. 2. 00:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én ettől nem félek. Szerintem nem igazán lesz ebből semmi.

[link]

Sok helyen írtak,sokféle hülyeséget. Ez a cikk hiteles.

2017. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Felőlem lebonthatják az összeset:-)Örülök neki. Úgyis vidékre akarok költözni el innen a büdös p...cs..ba minél messzebb.Én is legfelül lakok panelban de ha a Lázár kifizeti a lakást jelenlegi négyzetméteráron vagy ad helyette egy elfogadható állapotú kertesházat,akkor felőlem akár már holnap bonthatja is :-) Fal penészesedik.Lift állandóan rossz.(eddig kétszer lett benne motor cserélve) úgyhogy lehet gyalogolni. Nyáron meg lehet benne dögleni,télen meg halálra lehet benne fagyni mivel kifűteni nem lehet mert akkor arra a gatyám rámegy. Csöves kukából gyüjtögető szomszédok miatt mindenhol hemzseg a csótány.(Legutóbb a fogkefe tartómba találtam) Az egészben az vicc hogy némelyik nincs is rászorulva a kukázásra mert kapja nyugdijat ,közbe meg guberál mer az meg a hobbyja napi rutinja neki.Úgyhogy nekem összességében minderről a helyzetről az a véleményem hogy nem egy egészséges dolog ennyire egymásszájában egymás hegyán hátán lakni.Ha tehetném én már nem lennék itt az tuti ..
2017. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#8

Tévedés.A tizemeletesek ugyanolyan paneles szerkeztűek(ugyanazzal házgyári tchnológiábal készültek) mint a négyemeletes

Panel elnevezés részben az épitő anyagra utal másrészt az épitési technologiára házgyári beton soderes cement betonacél vázon ami(ha engem kérdezel) nem mellesleg egy jó nagy rakás sz...r .

2017. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!