Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen környék a 13 és 14...

Milyen környék a 13 és 14 kerület?

Figyelt kérdés
A 13 kerületnek a Gyöngyösi utca része, 14 kerületnek a Puskás Ferenc Stadion és Mogyoródi út környéke.

2017. jún. 2. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Vélemény, de csak részben személyes tapasztalat alapján. Mennyi idős vagy, kivel- és miért költöznél, Milyen lakást (vagy otthont?!) szeretnél?! - A 13. ker. Gyöngyösi utcánál, könnyen és - viszonylag jól be lehet vásárolni. A Puskás Ferenc Stadion környékét nem ismerem, a Mogyoródi út nyugis, nem rossz. Nem kedvelt társadalmi réteg is ritka madár, nem találkozunk gyakran.
2017. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, egyedül kolesz és iskola miatt.
2017. jún. 3. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:

13. Ker Gyöngyösi utca: Nem ismerem

14. Ker Puskás Ferenc stadion: Ritkán járok arra, de jó környéknek tűnik

14. Ker Mogyoródi út: a Mogyoródi út közelébe járok suliba, arra felé is lakunk szerintem az jó környék, de ha esetleg lenne kérdésed ezzel a környékkel kapcsolatban, nyugodtan írj. :)

2017. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Puskás Ferenc stadion jó környéknek tűnik?

Hát fél Buda is egy mocsoktelep,nem hogy a Puskás.

2017. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 én írtam az előtted lévő hozzászólást. Direkt odaírtam, hogy ritkán járok arra. Eddig nekem teljesen jó környéknek tűnt, de lehet hogy csak szerencsés időpontokban jártam ott.
2017. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én rendszeresen járok arra az 1-es villamossal és elég vegyes népség. Sok arrafelé a csöves meg a rosszarcú. De ha napközben jársz ott nem veszélyes mert elég forgalmas.
2017. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!