Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi van ha emberrablás/rablás...

Mi van ha emberrablás/rablás stb. baj történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap óta szorongok egy dolog miatt, mert félek, miattam nem lett jó vége (ha egyáltalán rossz volt)

Szóval tegnap lementem a szomszéd kisvárosba vásárolgatni, sétálni, csak úgy lenni ott, és a főtérnél ültem a lépcsőn, és kajáltam. A gimi ami ott van napközis, és még a legtöbb felnőttnek munka volt (15 körül történt a dolog) szóval alig voltak az utcákon.

Szóval ülök, és azt hallom, egy kisgyerek, kislány, nem tudom ki azt üvölti, hogy "Anya! Valaki! Valaki!" és nagyon megijedtem, mert nem gyerekhisztinek tűnt. Nem mertem odamenni, csak 14 éves lány vagyok, pánikba estem, hallottam még a sikítozást, és elfutottam a vasútállomáshoz. Nem hívtam a rendőrséget, hanem a barátomat, elmeséltem neki, és kikértem a véleményét. Ő elviccelte, kicsit megnyugodtam, de este rámtört, hogy mi van, ha én megmenthettem volna?

Tényleg lehet csak gyerekhiszti volt, de annyira félek, mi van ha mégse? :///

Anyám azt mondta, kicsi vagyok, jól tettem, hogy nem mentem oda, maximum a rendőrséget tudtam volna hívni.

Ti mit tettetek volna? Érdemes magamat gyilkolni az eset miatt?

14/L


2017. jún. 3. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is odamész, lehet, hogy neked is bajod esik. Sajnos, ez ilyen. Nem kell szuperhőst játszani, főleg nem lány és kamasz létedre.

Ha valami nagy gáz van, azt előbb vagy utóbb úgyis vissza fogod hallani.

2017. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ettől is féltem... csak tudom, hogy lesz valaki, akinek nincs jobb dolga, mint megszidni azért, mert ilyen önző vagyok, hogy nem néztem meg.
2017. jún. 3. 18:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megtudtad hogy mi tortent ird mar le legyszives. Erdekel.
2017. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem hinném. Ha megnézed, pl. ha Pesten a villamoson vagy a buszon valaki elkezd kötözködni egy másik emberrel, senki nem mer odamenni. Az az igazság, hogy mindenki félti a szaros kis életét. És tudom, hogy hozzám sem jönnének oda megvédeni. De én sem mennék máshoz. Szégyen, nem szégyen, félnék. Ennyi.

Amúgy nekem van egy olyan emlékem kiskoromból, hogy anyukámmal sétáltunk az utcán, aztán én valahogy nem figyeltem, de anyukám eltűnt mellőlem, bement valamelyik mellékutcába telefonálni (biztos mondta, csak én már akkor is ilyen kis szórakozott voltam), és annyira bepánikoltam, hogy elkezdtem sikítani meg sírni, meg üvölteni, hogy Anya... Nem tartom kizártnak, hogy itt is ez történhetett.

Meg azért a gyerekek olyan vérfagyasztóan tudnak néha sikítani, hogy nem nehéz egyből a legrosszabbra gondolni.

2017. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utána akarok én is nézni, hogy tűnt-e el ott gyerek vagy bármi, de csak a város honlapját találom, ott meg kétlem/nincs kíírva. Ha van ötlet hol nézhetném meg, akkor jöhet. Sződliget egyébként.
2017. jún. 3. 18:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy össze is tudtam hasonlítani az aznap hallottal, mikor egy kissrác beszorult egy lyukba (hosszú történet), és sírt, és üvöltözött, és ugyan ilyen volt. De reménykedjünk ,hogy tényleg csak ez történt.
2017. jún. 3. 18:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség honlapjára ki szokták ezeket írni.
2017. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Police.hu nem ir semmit onnan....
2017. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a rendőrség hivatalos statisztikája szerint 2017-ben egy emberrablás sem történ az országban. 2012-2017 között is csak 38. Tehát nem egy gyakori bűncselekmény, kicsi rá az esély most is az történt.
2017. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is beírtam, hogy Sződliget és a Google-keresést a Hírekre állítottam, az elmúlt 24 órára, de nincs semmi.
2017. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!