Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten az emberek tényleg...

Budapesten az emberek tényleg nem voltak még a saját kerületein kívül másikban?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy sok ember nem hagyja el a saját kerületét :D Egy helyen (kerületben) maradok pont kategória :D

2017. jún. 7. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastál ekkora marhaságot?
2017. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
VIII. kerület ❤
2017. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy ilyen létezik. Az egy dolog, hogy mondjuk életemben kb 3x jártam Csepelen, vagy hogy nem autózok át a város túlfelére egy fagyiért; de kismillió dolog van, ami a saját kerületemben egyáltalán nincs (vagy ha van, akkor is lehet hogy épp máshoz van kedvem): pályaudvar, meki, egyetem, sportbolt, bútorbolt, mozi, állatkert, strand és legtöbbször a munkahely is. Plusz barátok, rokonok látogatása.

Azt meg tudom érteni, ha valaki úgy keres munkahelyet, hogy szempont hogy közel legyen, de akkor se a kerülethatár a mérvadó, hanem hogy mennyi idő beérni.

2017. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 piriiiii ***** válasza:
100%
Ez hülyeség.
2017. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos a munkahelyek nagy része nem ugyanabban a kerületben vannak. Ez valami "mindegybenblog" badarság lehet.
2017. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
* vagy "brit tudósok megállapították azt, hogy ..." hazugság lehet.
2017. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

Én inkább a vidékekről hallottam azt, hogy a megyéiken kívül nem voltak még sehol máshol.

Gondolom ebből jött a budapesti rákontrázás.

Egy hangyányit azért a fővárosiak nyitottabbak...

2017. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok ! Voltam már más megyékben Pesten is külföldön is ,de nem vagyok az a nagy járkálós ,hogy gyerünk már csak ne legyünk otthon. Megvagyok otthon a kis világomban. Amúgy én vidéki létemre nem nyitok mások felé ez igaz a vidéken élőkről. Elvagyok magamban,de ez én vagyok. Hol olvastam ilyet ? Hát a gyakorin nem 1 ember írta ezt:D Meg,hogy a Pestiek lenézik a vidékieket meg fordítva. Ez nem hiszem,hogy igaz mert én nem nézek le senkit sem.
2017. jún. 7. 10:13
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez igen. :D Jó nagy marhaság. :D

Amúgy az rendben van, hogy valaki a megyéjét nem hagyja el napi szinten, hanem mondjuk csak havonta/kéthavonta egyszer. De azért egy megye meg egy kerület között van némi különbség.

Pest megye területe 6369 km^2, a VIII. kerület meg 6,85 km^2, azért én érzek némi különbséget a méretekben. :D

2017. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaa, ha a gyiken olvastad, akkor biztos úgy van.

Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen létezik. Én Bp-n nőttem fel, a XXII. kerületben laktunk, nagyszülők a XI-ben, apa sokáig az elsőben, az egyetem szintén a xii-ben volt, húgomé asszem a VIII-ban, vezetni tanulni a xix-be jártam és akkor még nem beszéltünk a különböző programokról az ország minden pontján. És ez az általános, nem mi voltunk a kivételek. De linkeld már be, hogy te ezt hol olvastad!

2017. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!