Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten egy tanár saját...

Budapesten egy tanár saját ingatlan nélkül hogy él meg?

Figyelt kérdés
110E nettó fizetés.
2017. ápr. 25. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mint akármi más. Albérletben idegenekkel vagy a párjával.
2017. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy albérlet alsóhangon 100E.


Egy 2 személyes panel a külváérosban is 140E+rezsi.


Szobát béreljen egy életen át? Mi lesz öregkorára?!

2017. ápr. 25. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak egy szobát bérel és egyébként is a mesterképzést végzett tanárok kezdőfizetése nem olyan rossz 130-140 ezer körül van.
2017. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
2 ember bőven el tud éldegélni mondjuk úgy 30-40 nm-en, az azért már van 100+rezsiért is.
2017. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
#2 nem 100e-ért bérel lakást.
2017. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Tanár vagyok én is. Mikor albérletben laktam leadtam az igényeimet és csak szobát béreltem. Mikor nem találtam megfelelő árom szobát akkor egy munkásszállóhoz hasonló helyen éltem 1,5 évet. Szerencsére azóta sikerült lakást vennem. A kisszobát kiadom albérletbe és meg van a hiteltörlesztőrészletem és én se fizetek albérleti díjat.
2017. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a tanár elgondolkodik, hogy külföldön keres munkát vagy átképzi magát, ha Budapesten akar lakni.


vagy a tanár a 110 nettő fizujából inkább vidéken akar meélni.

2017. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Szerencsére azóta sikerült lakást vennem."


HOGYAN???????????????????????


ÉN MEG TUDOK REPÜLNI MONDTAM MÁR? OLYAN ****** HITELES ÉRVEK NÉLKÜL A te ÁLLÍTÁSOD IS!

2017. ápr. 26. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:

5 évet laktam a szüleimnél így 3,5 milliót sikerült félretennem. Igen ezen öt év alatt a mamahotelben laktam. Nem kértek tőlem lakhatásert pénzt.

3,5 millió volt az önerőm, vettem fel hitelt és vettem egy másfélszobás lakást.


Szerintem lehetetlen a lakásvásárlás. Nem mondom, hogy a lakásért nem kellett lemondanom a sítáborokról de nekem megérte.


Próbálj meg minden hónapban félrerakni valamennyi pénzt és vállalj különmunkákat. Összejön az a pénz.

2017. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!