Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vasárnapi pihenő idő? Ti mit...

Vasárnapi pihenő idő? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Panel....tudom, Költözzek el. De próbáljunk elvonatkoztatni. Vasárnap van, fél 2 óta zongorázik a felső szomszéd gyereke apuka hangos instrukciói mellett. Az én 3 évesem kétszer felébredt miatta az ebéd utáni alvásból. Birka türelmem van, de kezd elszakadni a cérna. Én reagálom túl, vagy ilyenkor illene csendesebben tölteni a szabadidőt?
2017. júl. 2. 14:08
 1/6 MR.X. ***** válasza:
50%
Komprumisszumot kell kötni ilyen helyzetekben. Mond nekik például, hogy 12:00-től esetleg 16:00 ig ne hangoskodjanak, mert a kisgyerek alszik! Egyébként a vasárnap az vasárnap! Nem szabad hangoskodni sehol. Dolgozni is csak "csendben" lehet...Remélem tudtam segyíteni! :)
2017. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Semmi közöd hozzá más mit csinál ilyenkor. Ha akarna akkor koncertet is rendezhetne akkor se tudnál semmit tenni. Ha hozzám kopognál be lehet ki se nyitnám az ajtót. És igen költözz el ha ennyire nem tetszik. Ilyen a panel. Én is számtalanszor gitározok a szobámba és ha emiatt kopogna be valaki elküldeném a halál fszára. Vagy mondom... ki se nyitnám.
2017. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem! Panelban nekem itt ne zongorázzon,sem hétvégén,sem hétköznap, sem semmikor,soha!
2017. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2:


Majd egy kétajtós szekrény bácsi lenyeleti veled egyenként a húrjaidat, öcsi, ne aggódj. Ilyen hozzáállással meg is fogod érdemelni. Tahó.

2017. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, nyugodtan lehet szólni a szomszédnak, hogy olyan megoldást találjatok, ami nektek is jó. Lehet, hogy a szomszéd könnyen jobb belátásra tér, mert látod, vannak olyanok, mint a kettes. Ilyen esetekben már nyugodtan mehetsz panaszt tenni, mert az ilyenekkel nem lehet máshogy viselkedni.
2017. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A módosított csendháborítási törvény szerint tök mindegy, milyen nap és hány óra van, ha a te otthonodban más zajos tevékenysége inzultál a zavartalan pihenésben, így az csendháborításnak minősül és bejelenthető.


A 3-ik bejelentésnél 2e-50e-ig terjedő bírságot ( lehet 200e..mohó az állam-nem emlékszem ) kell kiróni a tettenéréskor, de persze az első kettőnél is tetten kell érni őket.

Készíthetsz videofelvételt is a zajongásról, amit a kerületi kapitányságra beküldesz bizonyítékul.

Ha normálisak a helyi szervek, ez a menet.Ha nem, akkor neked kell kicsinálni a szomszédot.Mondanám, hogy bőgessed a gyereket éjjel, de ez-erre nem kellene használni a gyereket.


Kéréssel sz@rt sem érsz el és hosszútávon tuti.

Beszólsz nekik, ha nem próbálnak máshol, akkor a gyerek nem fogja kialudni magát és éjjel fog üvölteni állandóan és te is rájuk, amíg a gyerek ki nem növi e korszakát, ami évek lesznek ám;)


Ha van szoba, ahol nem alszotok, de ők igen, akkor oda csavaroztassál fel egy hangfalat a plafonra-hangszóróval feléjük.Körbe szigetelni ( titeket ne zavarjon ) és mehet a móka csak nekik;) Pár nap,1-2 hét és megalkuszik...elköltözik;)

2017. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!