Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel töltöd a mai napod?

Mivel töltöd a mai napod?

Figyelt kérdés
Mit csinalsz ma?

2017. máj. 14. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sertéspörit :)


Egyébként zenét hallgatok, gyakorizok, chatelek ismerősökkel, nézem a kedvest játék közben (game-er), este bontunk egy sört, aztán a nap zárásaként szeretkezünk - de lehet, elkapom délután.


Meg lehet bemegyünk Zürii HB-ra találkozni egy ismerőssel.

2017. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lemegyek a piacra, veszek mézet és megpróbálok mézsört főzni. Utána befejezem az A6M5 makettemet.
2017. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most délelőtt punnyadunk, majd kisütjük a tegnap bepanírozott húst,plusz összedobunk egy kis krumplipürét mellé.

Délután valószínűleg elmegyünk valamerre kirándulni, kimozdulni kicsit. Este én tanulni fogok, párom szerintem gitározik majd, végül időben lefekszünk aludni, mert hajnalban megyünk dolgozni. :-(

Te mit tervezel mára kérdező? :-)


25N

2017. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Takaritok,kielvezem,h anyaval lehetek ma egyutt,kutyat setaltatok,utana főzök,jo lenne elmenni szoliba,mert ezer eve nem voltam. Este meg eszek,fürdök,tévézek es alszom. Tudom nem valami izgis:)
2017. máj. 14. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kémia érettségi feladatsorokat oldok meg sajnos.
2017. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most úton vagyok hazafelé a barátomtól. Otthon takarítani és tanulni fogok, este játszom valamit, esetleg gyakorizok kicsit.
2017. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Evés és az ágyon döglődès közben próbálom magam rávenni a takarításra
2017. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Összehajtogattam a szekrényemben a ruhákat,mert úgy nézett már ki,mint amiben bomba robbant. Takarítgattam még kicsit,sorozatot néztem,gyakoriztam.

Közben az állatokat láttam el. Reggel kitrágyáztam alóluk. A délutánt az unokatesómmal töltöm,utána itthon leszek és este is megcsinalom a szokásos etetést-itatást-trágyázást. Utána hazaér a párom és vele leszek.

2017. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Takarítás, tanulás, és este egy kis nyárson sütügetés bátyámmal. Aztán még egy kis diplomamunka írás is belefér.
2017. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Takarítás, főzés délelőtt.


Most a gép előtt ülök céltalanul. De mindjárt abba is hagyom, mert unalmas..


Olvasok inkább, egyszerre 2 könyvbe is belefogtam most, mikor melyikhez van hangulatom.


Aztán nemsoká befestem a hajamat végre.


Végül este jó lenne elmenni egy nagyot sétálni, de néha lusta vagyok hozzá elkészülődni, lehet inkább itthon tornázom.


Majd vacsi is alvás :)

2017. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!