Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik olyan hogy csendes...

Létezik olyan hogy csendes panel lakás?

Figyelt kérdés
Ahol nincs dübörgés,kopácsolás,fúrás,kalapálás,futkosás,üvöltözés,zenebömböltetés és ahol lehet nyugodtan aludni éjszaka. Van olyan panel?
2017. júl. 8. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nincs. A panel - szerkezete miatt - áthallásos, nem olyan, mint a tégla. Nehéz akár egy képet is feltenni, mert belerendül az egész ház.

Ami pedig a futkosást, üvöltözést, zenebömböltetést illeti, az NEM a panel hibája, hanem a bunkó lakóé...

2017. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy régiépítésű panalben lakom Kárpátalján,a 3.-on,és igen ez ilyen síri csend van.A zajok inkább a szemközti utcában levő kertes házakból szűrődik fel.
2017. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én is egy olyanban lakom.
2017. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs, én inkább a kertes házat ajánlom, ahol viszonylag messze vannak a szomszédok(szóval ne legyen közös házfal pl).

Mégha sikerül is kifogni olyan panelt vagy társasházat, ami csendes, simán cserélődhetnek a lakók.

Nekünk anno panelban egy idősebb bácsi volt a közvetlen szomszéd, tündéri ember volt és nem zajongott.

Aztán később fiatal egyetemisták laktak ott, sokszor hajnalban jöttek haza, buliztak stb..

Nem annyira kiszámítható, a kertes ház legalább biztos pont,ott max a fűnyíró zaja zavarhat, de jó szigetelésnél és ablakoknál minimális.

2017. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!