Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Honnan lehet tudni hogy egy...

Honnan lehet tudni hogy egy temető bezárt? 17/L

Figyelt kérdés
A barátnőmmel észre vettük, hogy egy kisebb dombon van egy erdő, az erdő elött pedig egy kapu kerítés nélkül. Megnéztük és a kapu mögött a bozót és a fák köz sírok voltak. Ma sötétedéskor meg akarjuk nézni a helyet. Ennek az időpontnak annyi oka van hogy akkortól érünk rá talizni. Nem jártam még bezárt temetőben és pár hete költöztünk ide. Szóval nekem még új a környék. Szerintetek ha rálépünk egy sirra akkor beszakadhat? És akkor eshet bajunk?

2017. júl. 20. 15:15
 1/6 anonim válasza:
0%
Este 8 után már vigyázni kell mert a spirituálus démonok 20:01-től aktívak a szerveren. Ha beleesel a sírba akkor a házadat és népét és családodat és barátaidat és barátaid barátait is 7 évre balszerencse szállja meg. Meg egyébként ban jár érte.
2017. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Jajj de izgike lesz,jaaaaj
2017. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy bezárt temetőben viszonylag alacsony a fluktuáció.
2017. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sírok nem papírból készültek, ne aggódj. De szándékosan ne lépjetek rá. Nem fog előjönni semmilyen szellem és megátkozni, csak nem illik, és ha a rokonok tudnák, megbántanád őket vele.
2017. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mik a tapasztalatok végül...?
2017. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes volt. Még sosem láttam ennyire régi sírokat pláne nem egy helyen. Viszont az egészet erdő lepte be...pókok voltak mindenüt. :)
2017. aug. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!