Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudnál lakni temető közvetlen...

Tudnál lakni temető közvetlen szomszédságában?

Figyelt kérdés
Ha rákényszerűlnél vagy ha nagyon kellene, mennyire nyomná rá a nyomát mindennapjaidra ? Mennyire kellene rákényszerűlnöd, hogy elviseld hogy ott éljél?
2014. ápr. 26. 20:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Simán! Ha igazán van,akiktől nem kell tartanod, azok az ott lakók!
2014. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ismerek (pl tesómék), akik temető mellett laknak, kicsit sem zavarja őket a tény. Én is sokáig közel laktam az egyikhez, 1 sarokra, és szerettem bent sétálgatni. Igazából egy emlékhely, nincs mitől tartani.
2014. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lakó telepen élek, őszintén szólva a tömbünk mellett van a temető, amit látok az ablakból.

Mivel nagyon jó környék, mondhatni talán Miskolcon ez a legelitebb lakóövezet, minden pénzt megér itt lakni.

2014. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az általánosiskola a temető közvetlen szomszédja, 8 év alatt egyszer sem volt rossz érzésem miatta. Az ablakokból be lehetett látni az egészet, és sok helyen csak drótkerítés van az udvar és a sírok közt.

Másokat sem zavart szerintem.

Most is kb 6 háznyira lakom tőle, és sokszor látom.

Én simán tudnék mellette lakni.

2014. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A legcsendesebb szomszédok ott vannak,nem szólnak ha hangos a zene,nem zavarja őket a kutyaugatás :D


Viccet félre téve.

Én simán laknék ott,bár azért az,hogy mondjuk az ablakomból kilátás nyílik rá hát az mondjuk nem éppen jó.

De ha rákényszerülök meg nem mind1?


bár a minden napjaimra nem nyomná rá a bélyeget.

2014. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kèt hátrányt tapasztaltam:

Halottak napján nagy a forgalom, n3ha a kapu elè parkolnak

Pár èvente van nagyzenekaros temetès, az a lakásba is behallatszik, dsokkal inkább temetö mint kocsma

2014. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 p_petra97 válasza:
Én temető mellet lakok közvetlen és egyszer a szomszédunk létrával mászott át a kerítésen, mert nem akarta megkerülni az egészet xD na de a lényeg hogy nem félünk de este félek kimenni
2014. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig laktam pont a temetővel szemben, albérletben, nem zavart, nyugodt volt, csönd volt. 8. emelet, pont ráláttunk.

Alattunk volt egy rock klub, az volt a mottója, itt sokkal jobb, mint szemben! :)

2014. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én majdnem oda költöztem, aztán mégse. de nem zavart volna.
2014. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, a szomszédok legalább nem fognak hangoskodni.
2014. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!