Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnak is be szoktak szólni...

Másnak is be szoktak szólni az utcán?

Figyelt kérdés

18L

Nemtul ritkán amikor megyek az utcán ilyen 10-15 eves gyerekek beszologatnak, azt nem tudom mindig hogy mit mert zenét szoktam hallgatni de bántja az egomat hogy 18 vagyok és le akarnak huzni a szintjükre. Sajnos 4 évvel ezelőtt egy iskolában jártunk és akkor még teljesen más voltam és sokan piszkáltak és ez a pár taknyos megjegyezte. Azota teljesen megváltozott a külsőm is meg a viselkedesem is meg lett önbizalmam. Iskolába tudom kezelni a megalázást még akkor is ha az igazgató teszi de az utcán jobbnak látom rájuk hagyni mert tudom hogy az anyjukra se hallgatnak akkor én rám miért hallgatnanak de valamiért akkor is irritálnak főleg ha belegondolok hogy sose hagyják abba. Mit lehet ezzel a helyzettel csinálni?


2017. júl. 26. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Odamész és lepofozod a kis pötsöket.
2017. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kerülni őket. Pár év után abbahagyják ha önbizalmat szerzel és kerülöd az ilyen helyzeteket. Én is hasonló helyzetben voltam, mentek előttem és ordítottak rám miközben fényképeztek a telójukkal.
2017. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze a lepofozás is segít ha már van hozzá önbizalma az embernek és nincsenek túlerőben.
2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Velem sose tettek ilyet.
2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem rendszeresen beszólnak, hogy milyen ronda vagyok aztán nagyokat röhögnek. L
2017. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
18 évesen tanulj meg helyesen írni, aztán lehetsz büszke az "egódra".
2017. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy az ilyen kis nyomorultaknak csak csoportban nagy a szájuk szóval a pofozás kizarva. Nem az zavar hogy ok mit gondolnak rólam hanem az hogy miért én vagyok ilyen szerencsétlen hogy mindig én szpok. Nagyon vékony vagyok ami miatt Sehol nem vesznek komolyan.
2017. júl. 26. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igen ez jellegzetes h csordában vadulnak meg
2017. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a cigányok (10-16éves korosztály) szoktak beszólogatni, azok a tipikus retkes putri lakók, akiknek az IQ-juk épphogy a 20-at éri, de amúgy félnek odajönni hozzám. Általánosban gyakran látogattam az igazgatót amiatt hogy megvertem őket, mert akkor is beszólogattak. Mostmár nagykorúként visszafogom magam (nagyon nehezen), nem balhézok, utcán főleg nem, még engem vinnének el a rendőrök. Ja és hiszek abban hogy vannak normális cigányok, ismerek párat és velük jól ki is jövök.18F
2017. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem szoktak beszólni.
2017. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!