Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az miért van, hogy vannak...

Az miért van, hogy vannak emberek akik úgy közlekednek mint egy tank?

Figyelt kérdés
Akár a lépcsőházban,akár felettünk,de nagyon sok ember olyan hangosan vonul,mintha 300 kiló lenne. De nem tudom elképzelni,hogy ezek direkt odaverik a sarkukat a talajhoz hogy jó nagyot szóljon? Csak mert van olyan hogy a 60 kilós nő is olyan hanggal közlekedik mintha egy kétmázsás férfi sétálna. (megjegyzem faterom 110 kiló mégsem dübörög olyan mértékben amikor jár) Jómagam 80 kiló körül mozgok,de mégsem olyan hangos a járásom mint egy légkalapács. Meg lépcsőzésnél lehet a legjobban észrevenni,hogy amikor én megyek fel szinte alig lehet hallani mert a lábam elején járok(jobban mondva a talpam elején),de vannak akik telitalppal trappolnak a lépcsőn.
2017. júl. 27. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert ők valójában tankok, csak embereknek álcázzák magukat, ahogy a tankok meg bokroknak álcázzák magukat, de valójában tankok.

[link]

2017. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Ez általában akkor van amikor rohan az ember. :)

Mikor a párom rohan fel a lépcsőházban, már a tv előtt, a kanapén hallom (teszem hozzá,tv, hangos tv mellett)

Illetve mikor erőteljesebben teszik le a lábukat. Próbáld ki milyen mikor nagyobb erővel lépsz.

2017. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Erőteljesebben teszik le a lábukat és kész..Nem hiszem hogy direkt csinálnának ilyet, biztos nem ez a legnagyobb szórakozásuk.
2017. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én ma nekimentem egy dámának, épp szálltam volna le a buszról, az ajtó előtt állt, kitartva a karját olyan kecsesen a táskájával. Még szóltam is neki, hogy le szeretnék szállni. Elnézést kértem, de látszott nem fogja fel, miért mentem neki, egyszerűen nem értem, nem látta, hogy le akarok szállni? Most a buszon felesleges kecses mozdulatokkal nőciskedni, nem arra való, hogy pózoljanak rajta.

Igen, felvállalom női tank voltam.

2017. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam. Valószínűleg azért, mert nem nagyon érdekli őket, hogy tank módjára dübörögnek. Én 105 kilós férfi vagyok, de teljesen hangtalanul is tudok közlekedni.

Anyám 60 kiló, de amikor jön-megy, azt még a Holdon is hallják. Dübög, csörömpöl, csapkodja az ajtókat, ordítva beszél.

2017. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az alap járásom olyan, hogy dübög a ház. sokszor még akkor is ha megpróbálok halkan lépdelni, nehogy felébresszek valakit. nemigen tudok tenni ellene.
2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Rövid válasz: mert úgy kényelmes.

Hosszú válasz: 162 centis, alacsony lány vagyok. Emiatt rohadt nagyokat lépek, ha megyek valahová, mert egyébként túlvállaltam magam, és arra sincs időm, hogy odaérjek A-ból B-be. Szóval ezért.

Pluszfaktor, ha valamiért szép cipőben kell szaladgálni egész nap. Abban oda kell figyelni arra, hogy milyen a tartásod, hogyan pakolod a lábad, stb. Egy idő után már magától megy, de nagyon fárasztó. Ha végigtolok 16 órát egy tűsarkúban, mert reggel vizsgáztam, vagy audiencia volt a munkahelyen, akkor annyira fáj nap végére a vádlim, hogy amikor beérek a lépcsőházba, és már nem látnak az emberek, akkor majd hülye leszek még a lakásomig is tipegni.

Mentségemre szóljon, késő este és korán reggel odafigyelek, szinte lábujjhegyen járok.

Ha esetleg egy házban lakunk, akkor ezúton szeretnék elnézést kérni.

2017. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Az említett kategóriát képviselők gyakorlatilag nincsennek tudatában annak, hogy a számukra természetes viselkedésükkel mások nyugalmát zavarják.

Ugyanakkor vannak túlfejlett egójú barmok is, akik nagyon is tisztában vannak a dologgal, csak nemes egyszerűséggel leszarják, hogy a másik nem tud pihenni baromi mivoltukból adódóan.

2017. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!