Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidékiek, ti is gyakran...

Vidékiek, ti is gyakran mentek a fővárosba szórakozni?

Figyelt kérdés

Híján van a legtöbb település kertmoziknak, japán kifőzdének ahol autentikus kaját ehetsz, lasertagnek, valamint csekély a választék szabadulós játékokból (escape room) és szélesebb a műfaji spektrum színház terén is (thriller).

Számtalan jó kajálda és bár van, akár tetőteraszokon is. Elég élvezetes péntek estét lehet összehozni, annyi a lehetőség.

Még a másfél órás vonatút ellenére is rendszeresen megyek. Ez másokra is jellemző? Én 60 kilométerre lakom egy kisvárosban.

Körülbelül a fővárostól ilyen távolságra lévő emberektől kérdeznék.



2017. júl. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kerülöm amikor csak lehet.
2017. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert nem hiányoznak. Itt is van mozi, időnként színházi előadások, de több kulturális program is. Pestet pedig utálom. Koszos, büdös, az emberek udvariatlanok.
2017. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nem engedhetem meg, hogy csak ugy szorakozni felmenjek, mivel az egymagamnak min. 12 ezer forint, es akkor meg csak eljutottam a nyugatiba... egyedul... es nem csinaltam semmit, nem mentem el meg sehova, egy kavet se ittam. En ezt nem engedhetem meg magamnak. Csak akkor megyek, ha dolgom van.
2017. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Mennék én csak egyedül nem jó:(

Pedig mindig az volt a vágyam hogy barátnőkkel feljárunk csavarogni bulizni stb de mind lefialt 19 évesen :( egyedül meg mit kezdjek magammal pedig autóm is van 30-45 perc alatt felérek.

Szeretem Pestet pedig én is kis városban lakom de olyan unalmas ez a csöves Gyöngyös:/

2017. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Én mentem volna csak messze lakom, de ez ősztől változni fog :-)
2017. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!