Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az új jelenség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új jelenség, hogy pár éve a sok külföldi fiatal pasi idejön szórakozni a fővárosba, mondván olcsóbb mint náluk, és szebbek a lányok is?

Figyelt kérdés

Azért biztosan nem átlagos keresetű ember lehet az olyan, aki egy idegen ország fővárosába elmegy, csak úgy bulizni, kitudja fizetni a szállodát, kaját, szórakozást, és ez nem okoz neki kiesést az otthoni életkörülményeinek a fenntartásában.

Rengeteg belvárosi clubban és pub-ban láttam hogy péntek szombat este szinte csak külföldiek vannak jobbára férfiak, és mindegyikkel egy szép lány van, vagy lányok, de azok meg magyarul beszélnek egymás között.



2017. jan. 14. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos sok magyar pasinak ezért nem jut nő... Szánalmasak a magyar lányok!
2017. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De ez a jelenség miért alakult ki?

Amúgy pl siófokot is így hirdetik, németben sok utazási irodában láttam a siófoki hirdetéseket, általában fiatalok érdeklődtek az ilyen utak felől is.

Sokat éltem kinn, de meglepődtem hogy mi ez manapság a szórakozóhelyeken.

2017. jan. 14. 16:14
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Ezért költöztem el a p1tsába Budapestről, mert egyszerűen az utóbbi 3-4 évben, már én vagyok a kevesebb a saját hazámban, magyar férfiként. Gusztustalan ami ott megy, már nem bírta elviselni a gyomrom.
2017. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Csak Magyarország ilyen csór, hogy ne engedhesse meg magának az ember, hogy más városba menjen szórakozni. Itt Németországban az ember, aki akár építkezésen dolgozik, egy hosszú hétvégén (sűrűbben is, csak hosszú hétvégén több az idő) átmehet másik országba pár napra, szállodában megszállva, városnézés, vásárlás, este buli. Ez teljesen normális dolog.
2017. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Mindenhol így megy. Köszönjük meg a nőknek meg a feminizmusnak.
2017. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
*csóró
2017. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
A magyarországi nőknek meg talán újdonság lehet, hogy húúú külföldi, és ezért ismerkedik velük. Mondjuk az a nő megéri a pénzét, aki olyannal ismerkedik, aki egy hétvégére ugrott le Magyarországra.
2017. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert a "lányok" is olcsóbbak!
2017. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Miért alakult ki ez a jelenség? Nagyon egyszerű. Képzelj el egy szórakozóhelyet, ahol baromi magasak az árak, 1000 forint egy sör, de nem engedik be a nőket. Szerinted hány pasi menne oda szórakozni, amikor garantált, hogy nincsenek csajok? Egy sem. Képzelj el egy helyet, ahol szintén magasak az árak, de tele van jó csajokkal. Valószínűleg ha duplájára emelnék az árakat, akkor is oda mennének a pasi tömegek csajozni.

Egész egyszerűen a férfi tömegek mindig oda özönlenek, ahol több a nő és viszonylag olcsóbban az árak. Viszont van egy másik nagyon fontos tényező, ez a közbiztonság. Hiába olcsók az árak Ukrajnában, Albániában, és hiába szebbek a nők és olcsók a prostik, ha szétlövik a segged az utcán, akkor nem mész oda csajozni.

Lengyelország, Csehország, Magyarország és Románia is megfelel az olcsóságban és viszonylag jó közbiztonságban, ezért kiválóan alkalmas a külföldi pasiknak. Persze azt leszarják, hogy így rengeteg helybéli pasi marad barátnő/feleség nélkül.

Én Ausztriában élek, van egy nagyon jó lengyel barátom a cégnél, neki mondtam egyszer, hogy de szívesen elmennék egyszer Varsó-ba, a lengyel nők gyönyörűek meg minden. Erre azt mondta, hogy ha Varsóba megyek, akkor mondjam azt a csajoknak, hogy német vagyok, mert Varsóban a németek a királyok. Mondtam neki, hogy akkor majdnem olyan szar a helyzet mint Budapesten, azzal a különbséggel, hogy ott nem csak a németek, hanem mindenki király, aki nem magyar már lassan. Aki nyugatról jött az azért király mert gazdag, aki a harmadik világból az meg egzotikus :D

2017. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert tényleg olcsóbb és ki is szolgálják őket pl. a fővárosi bulinegyedben vagy a Balaton parton. A magyar pénztárcának drága, de a tombolni érkező fess angol és német fiataloknak tökéletes összehányni és szétverni ezeket a helyeket. No meg a nők is nagyon olcsók, mert a igen sokan automatikusan szétteszik a lábukat ha valaki külföldiül szólal meg. Szóval sokan jól keresnek ezen.
2017. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!