Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyhogy ennyi ázsiai emberke,...

Hogyhogy ennyi ázsiai emberke, főleg turista van Budapesten? :D

Figyelt kérdés

Nem zavarnak, félre ne értsen senki, nem rasszista éllel kérdezem, csak egyszerűen feltűnően sokan vannak. Meg amúgy valahol bírom is őket. Egy pesti barátom szerint (vidéki vagyok), még ennél is többen szoktak lenni.

Ennyire dívik Magyarország ott keleten,hogy ennyien jönnek, vagy micsoda? :D



#Budapest #ázsiai #ázsiai turisták
2017. aug. 30. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenhol ennyi ázsiai turista van, sőt. Kb. 10-12 külföldi városban voltam az elmúlt pár hónapban, és szerintem Budapest még kifejezetten meg van kímélve tőlük, aminek talán a legfőbb oka, hogy nem fér bele a tipikus X hetes all inkluziv ázsiai buszos turista útvonalba (általában Prága-Bécs kombóval le van tudva közép- és kelet-európa)
2017. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként pedig az ázsiai középosztály lassan akkora mint Európa tokkal vonóval, tehát nem csoda, hogy sokan jönnek. Ehhez képest BP-n még mindig inkább a brit/holland/fr/ger bulituristák dominálnak
2017. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Én azt nem értem hogy az olyan lelakott undorító környékeken mint a Népszínház utca meg hasonló nyócker típusú helyeken mi a fenéért nyüzsögnek?

Tavaly nyáron kénytelen voltam ott lakni, és nem értettem hogy a széthányt villamossínek mellett, omladozó falú panelok közt mi a fenét fényképezgetnek?


Tokióban már nincs szegénység ezét ide jönnek katasztrófa turistáskodni, vagy mi?

2017. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán sincs kevés belőlük. (Nem mintha baj lenne.)
2017. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Vikrorék eladták kínának az országot, jönnek megnézni, mit vettek.
2017. dec. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A japánoknak pl. olcsóbb 1 hetes közép-európai turné, mint egy hévége Kiotóban.
2019. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!