Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ma Magyarországon mennyien...

Ma Magyarországon mennyien élhetnek a szülőknél, dolgozó felnőttként?

Figyelt kérdés

Mi bele tartozunk tesómmal, mindketten dolgozunk mégis itthon élünk mert hiába a 170-200e ft-os fizetés, nem haladunk vele.

Nekem egy családi házra lenne igényem, ami itt cirka 15 millió bútorozással mindennel együtt, tesómnak elég lenne egy 7 milliós panellakás.

Teszünk félre amennyit tudunk évek óta, 100-120ezret havonta, tesóm többet keres de neki ott az autó.


Nem látjuk a dolgok végét, csak spórolunk, de hogy mikor lesz az álomból valóság, kitudja.

Igazából kicsi is 4 embernek már ez a lakás, mert nem arra lett tervezve az ilyen panel hogy itt aludjon barát/barátnő.


Évente ezzel az összeggel számolni kicsivel több mint 1 millió ft megtakarításunk van, azonban én 25 éves vagyok, tesóm 22, tehát szomorú azzal szembesülni ma ebben az országban ha nem keres valaki 500e fölött, akkor rá van utalva másra.


2017. szept. 1. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi majdnem ugyan így vagyunk tesómmal. 29 vagyok 160at kapok hegsztőként és nem vállalkozónál vagyok. Tesóm 250 300közözött Debrecenben van albérletben így saját lakásra nem is tud félre rakni plusz élete se sincs mert gyakran ünneonapon és vasárnap is bent tartják ő 28 a szembe szonszédom 32 ő is otthon van mert kb 150et kap a haveri körben összesen 2 embernek van saját háza ebből 1 vette segítséggel és hitellel (egy panelt) a másik örökölt.

Szerintem így általánosságban elmondhatjuk hogy kb15-2 aki kitud költözni de nem tartom kizártnak hogy rosszabb az arány. Arról nem is beszélve hogy így családot sem lehet tervezni.

sz@*ban vagyun akárhogy is kozmetikázzák az öltönyös srácok.

2017. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a szüleimmel élek. Egyedül albérletbe menni pénzkidobás lenne, mert elférünk, nagy a ház.

Saját házat szintén nem tervezek még venni, hitel nélkül nem is lehet, hiába tudok 100 ezret havonta félrerakni. Majd lesz valahogy...

2017. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!