Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyocker Illés utca milyen...

Nyocker Illés utca milyen kornyek? Mennyire veszelyes napkozben, ha ejszaka nem jarnek ki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb. Talán csak a Hős utcai gettó gázabb nála.


Itt egy riport a szomszéd (Diószeghy) utcáról:

[link]

2017. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
El van túlozva ez a nyolcker téma. Én vidékről jöttem fel, (jeleneleg 8. kerbe lakom) kicsit tartottam tőle hogy milyen lesz, de semmi... szerintem egyáltalán nem veszélyes. Vidéken sokkal rosszabb a helyzet, ahonnan én jövök. Már hozzászoktam a nyomorhoz. A vidéki cigánytelepek szerintem ezerszer veszélyesebbek. Itt legalább mindenhol van valami üzlet, meg élet, otthon nincs. Végigmész a cigánytelepen, van monjduk 2 bolt, a cigók az utcán élnek kb. megbámulnak, fütyülnek stb. Sétáltam már végig éjszaka egyedül a megye legnagyobb cigánytelepén a kemény 52 kg-ommal, azt is túl éltem. Budapest biztonságosabb.
2017. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem olyan durva mint pl. Zalakomár. Na oda nem szabad fehér embernek betennie a lábát. A 8.ker ahhoz képest semmi...
2017. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem olyan nagy gáz, ráadásul a nyóckernek is vannak különböző részei, ami egymáshoz viszonyítva is ég és föld.
2017. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

egyáltalán nincs eltúlozva a nyolcker téma.

Aki nyolckerbe született az vélekedik zömében erről. Én amikor az agglomerációból felkerültem a nyócker kellős közepébe megismertem a magyarok Istenét. Vagy 99.esen nem hagytak nyugton vagy az utcán. folyton beszológattak, meg nem bírtam elviselni ezt a folyamatos ordibálást. nem egyszer hívtuk ki a rendőrséget, aztán ott hagytuk a halálba az egészet. még egyszer oda nem teszem a lábam, az a pokol legmélyebb bugyra. -.-

2017. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Túl van pörögve, rendszeresen járok arra, sztem nyugis. A helyi lepukkant népek folyton ordibálnak meg szemetelnek,de a kutya nem szól hozzád, max néha tarhálnak. Az egyetemi építkezés miatt a környék egyre javul. Mondjuk vannak normális és lepukkant házak is ennek megfelelő lakókkal...
2017. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az egyetemi környék azért "enyhébb", mint beljebb. Mi is sétáltunk egy csomószor. De számtalanszor volt, hogy taxival mentünk haza.


Ami még zavaró, a sok eldobott fecskendő, tű az úton egyszerűen felháborítónak tartom. Kutya, emberi ürülék, azt kell átugrálnod. A Diószeghyben van asszem a rendőrkonténer, ami be van zárva, mert a rendőrök is félnek. Ez hol van túlpörögve?


Elmesélem a három legdurvább esetemet: mentem haza, leszálltam a 99-esről és jött velem szembe néhány férfi, fekete kabát stb, gondoltam lehet én pörgöm túl az egészet, persze a vészvillogóm megszólalt, de úgy gondoltam, mindenki betojinak nevez, ezért elmegyek mellettük, hátha pozitívan csalódom. Na most azt kell mondjam, végig engem néztek, és megfogták a fenekemet, mert ugye én egy alsórendű nő vagyok... Nem öltözködöm kirívóan. De ott egy normális öltözet ennyire felhívja az emberek figyelmét!


A másik: 3 hétig nem volt közvilágítás, mert ezek mindig valamit mókoltak a szolgáltató egyik épületével (amellett laktunk). 5ször!!!! 5ször telefonáltunk, hogy jöjjenek ki és javítsák meg, mert ez valami kész katasztrófa! Aztán nagy nehezen megjelentek.


Harmadik: este fél11, valami rohadt nagy üvöltözés, kisebbségi bandák egymásnak feszültek, fegyver is előkerült. Na rendőr, anonim, kijöttek. KETTŐ ROHAMKOCSI, ha 20 rendőr nem volt, akkor egy sem!


ez belesűrítve 3/4-ed hónapba. Akinek nyugodt idegei vannak, annak ez sok! Persze lehet vele pénztspórolni meg minden, mert olcsó az albérlet, mi is mindenestül fizettünk 35ezret, de nem tesz jót a léleknek... Undorító az egész környék, lehangoló, ordibálással megspékelve. (Y)

2017. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és még hozzáteszem: engem annyi megviselt ez az egész,hogy még mostanában is rettegek az emberektől. Ne akarj odaköltözni!

Ezek délután indulnak be és ez tart éjjelig.

A hajnal az egyetlen nyugis időszak, mert akkor döglik a sok lusta tébolyodott....

2017. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!