Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki Tereskén...

Van itt olyan aki Tereskén lakik, vagy ismeri esetleg a falut?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden pozitív és negatív vélemény
2017. okt. 14. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Tele cigánnyal az egész falu. Mellette Szátok község, ahol még egy boltot sem lehet miattuk üzemeltetni, így ezek is vagy Tereskén, vagy Romhányban garázdálkodnak.. Ha jót akarsz magadnak, ne is fontolgasd, hogy oda költözöl.
2017. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam hogy sok a cigány. De akkor Szátok rosszabb mint Tereske? Gondolom több a cigány, még csak bolt sincs
2017. okt. 14. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük rosszabbnak, de ez nem nagy vigasz, mert Tereske is kb. ugyanaz. Laktam Romhányban évekig. Ez a környék erről híres. Ha bárkit megkérdezel, hogy mondjon valamit ezekről a településekről, mindenkinek ez lesz az első, ami eszébe fog jutni. Vannak arrafelé jobb települések, ha már Nógrád megye ezen részére készülsz költözni.
2017. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Diósjenő és Balassagyarmat milyen?

Hallottam olyat, hogy Tereskén az általános iskolában egy osztályba már több mint a fele gyerek cigány

2017. okt. 15. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, egész Nógrád cigánytelep. Gyarmat is hányinger már. Utálatos végigmenni a városon. Cigánykölykök mindent szétrombolnak, egy köztéri kuka nincs már, mindent lerugdossák..
2017. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nógrád szerte sok a cigányokkal "fertőzött" település, ez igaz sajnos. De azért azon a környéken tudok olyan helyeket, ahol nem olyan vészes a helyzet. Kb. pont Tereskétől északabbra, vagy északkeletre fekvő települések nagy része cigányputri. Inkább Tereskétől délebbre keress. Diósjenőről nem sokat tudok. De például Berkenye, Nőtincs, Rétság, Bánk, Alsópetény, Nógrád egészen jó helyek.
2017. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

,,Ne viccelj nár egész Nógrád cigánytelep.”

Végigjártad az egészet?:0

2017. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Igen, mivel itt élek születésemtől fogva. Ill. nem, mert egyetemre máshová jártam. De végigjártam itt az összes falut, dombot, völgyet, patakot. Nem tudok egyéb pozitívumot elmondani, minthogy szép a táj.

2017. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is itt élek születésemtől fogva (Déll-Nógrád) nyugodt környéken. Persze vannak itt is (mint máshol) a beintegrálódottságtól messze álló egyedek, de sosem volt velük különösen problémám. Nem tudom hol éltél. :D
2017. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyszer nézz körül az utcán. És szoríts, hogy nekem többet ne kelljen, jöjjön be az a lehetőség, ami kapcsán mehetek innen. Meghagyom neked ezt a szép, kulturált megyét.
2017. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!