Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igénytelen lakótárssal mit...

Igénytelen lakótárssal mit lehet kezdeni? Hogyan lehetne Istenesen megszívatni?

Figyelt kérdés
Hiába kérem meg sose takarít.Még csak be se segít.Tegnap is szépen megkértem,hogy segítsen be a takarításba erre inkább vissza ment a szobájába.Mindig mikor"főz" magának valamit utána otthagyja a konyhában a mosatlant.Ha elmegy vásárolni a szatyrokat is otthagyja a konyhapulton szétdobálva.Pár napja rá tudtam venni,hogy mosogasson el maga után.Neki a mosogatás abból állt,hogy hideg vízzel elöblítette a lábosokat meg az evőeszközöket.Mikor ezt megjegyeztem neki azt mondta,hogy ha nem tetszik akkor mossam el úgy ahogy nekem jó.Szívem szerint már elköltöznék,de az anyagi helyzetem ezt nem engedi most.Örülök,hogy ezt az olcsó szobát fent tudom tartani.Inkább valahogy megszeretném úgy szívatni,hogy érezze a törődést.Erre valami ötlet?Egyébként egy 28 éves férfiről van szó.
2017. okt. 15. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a konyhai ügy.Legyen külön minden étkészlet és csak sajátoddal foglalkozol.Ha útban vannak edényei, bevágod egy zsákba és a szobájába.

Amennyiben meg nem takarít, akkor kevesebbet fizetsz a rezsibe, mert nem ingyen teszed.Vagy takarít, vagy fizet, vagy lelép...hm?

2017. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma ezzel (?) takarítsd a saját szobádat ki, a wc-t, kádat egyértelműen nem rónám fel, sikálnám, mert nem lennék hajlandó egy idegen, húgyos, gombás valagzata, mi-egyéb után használni egyiket sem. A mosatlan edényeit fékre tenném, mondjuk le a földre egy újságpapírra, miután elmosogattam magam után visszaraknám a mosogatóba a ganés cuccait. A konyha asztal meg ? tálcán ennék.
2017. okt. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
* fékre >félre
2017. okt. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szóltam először a delikvensnek, hogy mi a szint, amit tartani kell.

Aztán mikor nem tartotta be szóltam a főbérlőnek. A végén neki kellett kiköltöznie.

2017. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos sok a közös cucc.Ilyenek pl a tányérok,poharak stb...Ha használ valamit utána csak bedobja a mosogatóba majd következő alkalommal elő vesz egy tisztát.Ez megy addig amíg én el nem mosogatok.Sajnos kénytelen vagyok utána is mosogatni,mert nem akarom a főzést vagy evés azzal kezdeni,hogy elmosogatok.

A szobájáról is megvan a véleményem,de az nem érdekel,mert az az ő magánszférája.Ott felőlem disznót is vághat amíg a szagok nem terjednek ki a közös helységekbe.

2017. okt. 17. 03:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokszor azzal védekezik,hogy most ezen a héten 7 napot ment dolgozni.Hiába mondom neki,hogy én is dolgozok sokszor heti 7 napot.Volt,hogy 24 napot mentem egyhuzamban,mégis minden nap vagy másnap elmosogattam magam után.Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.Nem érdekli mikor szólók neki.Ma is arra jöttem haza,hogy egy csomó üres sörös üveg van a pulton.Egyszer kipróbáltam,hogy nem viszem le.A végén már nem fértek el a pulton az üvegek akkor a földre pakolt.Sokszor még ő lép fel támadólag,hogy én túl nőies vagyok és biztos b*zi vagyok.
2017. okt. 17. 03:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ugyanez volt nálunk (hárman laktunk, és LÁNYOK!!!), egy közülünk nem volt hajlandó takarítani. Volt olyan konkrétan, hogy otthagytunk egy hétre (szóltunk neki, hogy nem jövünk vissza vasárnapig) a másik lakótársammal, pont így jött ki. Arra értem vissza a bérleménybe, hogy nem bírom kinyitni az ajtót, mert a szemetet a kuka mellett halmozta fel, ahelyett, hogy kivitte volna az 5m-re lévő ledobóba. No comment... Mi költöztünk, aztán fizesse egyedül a lakbért, ha ilyen idióta. Szerintem ez elég szívatás volt.
2017. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Veszel nagyméretű díszcsótányokat, és beteszed az ágyneműjébe, hátizsákjába...

Aztán azt mondod neki, hogy: Na látod... kikeltek!!!

2017. okt. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!