Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Debrecen közbiztonsága?

Milyen Debrecen közbiztonsága?

Figyelt kérdés
Melyik környékeket és utcákat kell elkerülni? Albérletbe szeretnék költözni oda és szeretném tudni, hogy melyik környékeket kerüljem. Valaki feltudná őket sorolni? És pár személyes tapasztalat és példa is jó lenne a témával kapcsolatban. Köszönöm.

2017. nov. 7. 21:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

Mindenkin nyomkoveto van

Vigyazz veluk!!!4!4!4!

Foleg a vadbeasokkal!

2017. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Alain Delon ***** válasza:
80%
Nézd meg a bűnügyi térképet.
2017. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben viszonylag kevés a nemtegnapbarnult.

A Petőfi tér talán, meg Pac, talán a Nagy Sándor telep.

De olyan nagyon vészes környéket nem nagyon ismerek.

Hol akarsz bérelni?

2017. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően jó a közbiztonság. Soha nem kötöttek még igazán belém.

Én a Petőfi téren lakom. Nappal totál no para. Este valóban kicsit necces a Piac utcán sétálni haza, -egyedül talán itt jellemző, hogy vannak romák-, de rendőrök állandóan járkálnak nappal főleg, de este is. Nekem még igazából nem szóltak soha, eléggé vissza vannak fogva, meghúzzák magukat. Azt hiszem, térfigyelő kamerák is működésben vannak.


Utcai k.rvákkal ne állj szóba és akkor megúszod a zsebelést is. :D

2017. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok debreceni, de azt még én is tudom, hogy ott a Derék utca 22-őt messziről el kell kerülni :D
2017. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, biztos vannak még szar részek, mint mindenhol más városokban is, de szerencsére nem esnek útba.
2017. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát én Epreskertre vagy Csapókertre gondoltam. Ott milyen szerintetek?
2017. nov. 12. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem lakik egy ismerősöm a Csapó-kertben, nagyon szeret ott lakni, jó a közbizti.
2017. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Debrecennek Csapókert része nagyon jó, ott 0% esélyt látok rá hogy lenne balhé. Debrecen ahhoz képest hogy a második legnagyobb város, nem vészes hely. Nyilván, itt is látsz az utcán 1-2 gyanús romát, meg este a Nagyállomás, Petőfi tér környéke elkerülendő, de miután több városban laktam már, bizton állítom hogy Debrecen aránylag biztonságos város. Annyi a baj, hogy Hajdúhadház közel van és onnan a hordák szeretnek bejárni a városba.
2017. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben a közbiztonság kiváló, de akinek arany foga van, az ne mosolyogjon!
2019. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!