Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Harmadik eset, hogy a szomszéd...

Harmadik eset, hogy a szomszéd püföli a falat. Lehet, hogy hibás vagyok és igaza van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Panel lakásban élek harmadik hónapja, a szomszédom egy idős férfi aki tudtommal egyedül él.

Ez a harmadik eset, hogy este püföli a köztünk lévő falat és most valamit ordibált is.

Lehetséges, hogy tényleg hangos voltam kicsit, bár ebben nem vagyok biztos.

A lényeg, hogy számítógépen játszottam haverokkal, fejemen a fejhallgatóval.

Normális hangon beszéltem, talán néha felnevethettem, de nem hiszem, hogy olyan hangosan.

Az igaz, hogy elég sokáig fel szoktam lenni kb 11-ig.

Csak azt furcsálom, hogy van amikor este 10körül megy a mosógép (nem csak nálam) ami szerintem jóval hangosabb mint én lehettem, érdekes módon ez nem zavarja ezek szerint.

Meg az is elgondolkoztat, hogy normális, éppeszű ember nem veri szét a falát, hanem talán van benne annyi, hogy átjön, becsenget és közli, hogy mi a problémája.

Kicsit megijedtem moat, hogy ordibált is.

Szerintetek mit kellene tennem, azon kívül, hogy halkabb leszek esténként?

Gondolkozom rajta, hogy bocsánatot kellene kérnem tőle, nem szeretnék ilyen stresszben élni itthon.



2017. nov. 30. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

este 10 körül mosógép?

Én is laktam lakótelepen, de ott ilyen nem volt.

Szét is szedték volna az illetőt.

Hát, elég érdekes házirend lehet nálatok, lehet a környék válogatja, lehet az öreg sincs szokva ilyesmihez, én is hülyét kapnék.

Lehet, már 8-kor lefeküdne, idősek már másképp alszanak, mint a fiatalok. 4-kor meg már fent van.

A panelt azt lehet verni, annak baja nem lesz, meg egyelőre még csak magában dühöng, vannak ilyen típusú emberek, de lehet, egyszer a lépcsőházban nekedront.

Aztán van, aki egyből szól, amikor becsönget.

Nem vagyunk egyformák.

2017. nov. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én még azt furcsálom, hogy az ordibálása ia elég halkan hallatszódott át csak, ezért nem gondolom, hogy annyira zavarhatta volna az, hogy normális hangerőn beszélek.

Emiatt elég nagy lelkiismeretfurdalásom is van sajnos....

Szerintetek jobb lenne ha elnézést kérnék tőle, vagy felesleges csak halkuljak le?

2017. nov. 30. 02:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van baja, tudja, hol laksz, el tudja mondani. Ha esetleg összefutsz vele és beszélgettek, rákérdezhetsz, hogy minden rendben van-e vele, mert hallottad, hogy kiabált (ne említsd, hogy szerinted miattad volt, hadd mondja csak ő, ha akarja). Ha akkor sem említi, akkor részedről le van zárva a dolog. Esetleg ha megint zajong, akkor te menj át és kérd meg, hogy vegyen vissza.
2017. nov. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
54%
Nincs valami bekattanása a szomszédnak? Mert nekem a felső szomszédom ilyen,d e ő azért mert van nála egy kis agybaj
2017. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tény hogy baromi idegesítő tud lenni áthallatszik a szomszéd hangja.
2017. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha az ő ordibálása alig hallatszik át, akkor aligha benned van a hiba.
2017. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem próbálj csendesebb lenni, abból baj nem lehet. Legalábbis szerintem ez az intelligensebb megoldás.
2017. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy én is püföltem, sőt rugdostam a falat, amikor a szomszédban a süket Annus néni reggel fél ötkor bekapcsolta és üvölttette a rádiót, minden áldott nap. Amikor pihenni szeretnél, akkor a leghalkabbnak tűnő hang is zavaró tud lenni.
2017. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mansour ***** válasza:
82%
Rendes gyerek vagy, szerintem nyugtasd meg a lelkiismereted azzal, hogy ha legközelebb találkozol vele, mondd neki, hogy "Elnézést, hogy a múltkor későn hangoskodtunk, többször nem lesz ilyen" vagy valami hasonlót...
2017. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!