Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köteles vagyok e eltűrni,...

Köteles vagyok e eltűrni, hogy tönkre teszi a házam?

Figyelt kérdés

A történet: a szomszéd folyamatosan locsolja a falamat, mert virágtartókat vert be a falra, ahol a konyhám van, mindennapos vizesedés. Kihez tudok segítségül fordulni a pápai tanácson kívül??

Viccet félretéve: 20 évvel ezelőtt megkérdezte hogy tehet-e oda virágtartót, mi azt mondtuk igen, de akkor még nem laktam itt, valamint úgy volt, hogy azt a részt le fogjuk bontani.



#szomszéd #vizesedés #locsolja a falat
2017. júl. 25. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe jutott már megkérni hogy lesszives levenni mert ázik a falatok?
2017. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ti mondtátok, hogy igen...

Esetleg nem tudod megkérni, hogy vegye le? Vagy tegyen bele inkább kaktuszt? Legrosszabb esetben akár a rendőrséget is hívhatod rongálásért, amennyiben nincs bizonyíték arra, hogy hozzájárultatok a kaspókhoz, viszont szerintem így húsz év után elég fura lenne... Plusz még egy kissé szemétség is.

Szerintem elsőként próbálj meg beszélni vele :)

2017. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próbáltam már... üvöltött, hogy törődjek a magam dolgával és mit kötözködök, hiszen meg lett engedve, őt nem érdekli szálljak le róla...
2017. júl. 25. 21:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy az önkori vagy az építésügyi hatóság esetleg??? nem tudom pontosan ezzel hova kell fordulni. Mert nem fogja levenni az én kérésemre az biztos, bizonyítani nem tudja, hogy akkor megengedtük...

Egyedül lakó nő több macskával, egy igazi crazy cat lady

2017. júl. 25. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs!

Ti arra adtatok engedélyt, hogy a falba beverje a virágtartókat, nem arra, hogy áztassa a falatokat! Ezt mondd meg neki!

Öntözze úgy a növényeit, hogy ne ázzon a falatok! Gyerekkoromban nagymamáméknál hasonló módon volt két virág akasztva a melléképület vakolt téglafalára. Gyerekként nagy lelkesedéssel öntöztem őket, kicsurgott a falra is. Aztán nagymamám megmutatta, hogy csak annyit öntsek, hogy ne folyjon ki.


Most komolyan, ez a szomszéd a lakásában is úgy öntözne, hogy úszik a padló vagy a szekrény, amin áll a virág???


Ha nem hajlik a jó szóra, mindenképp hivatalos útra terelném a dolgot.

2017. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp, mert eleve be sem merek oda menni, mert rám engedi a kutyát. Elmebeteg az a nő....
2017. júl. 26. 06:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bepróbálkoznék a rendőrségnél hátha ők letudják vele szedetni. Ugyanis magántulajdon rongálás az amiről beszélünk lehet hogy bagatell de akkor is megpróbálnám hátha.

Bizonyítani nem tudja hogy ti megengedtétek neki vagyis ezt lekell tagadni ha feljön a szó róla.

De a helyedbe tuti fognám a slagot azt telibe locsolnám a nőt.

1# voltam.

2017. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!