Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a teendő ezzel a rémes...

Mi a teendő ezzel a rémes felső szomszéddal?

Figyelt kérdés
2 éve élünk albérletben egy óbudai garzonban a feleségemmel. Novemberig az ég megadta világon semmi gondunk nem volt a lakóhellyel és senkinek nem volt gondja velünk. Viszont kaptunk egy 2 gyerekes felső szonszedot aki elég kibírhatatlan. Nem elég hogy hétköznap tombolnak, de a legrosszabb hogy hétvégén sem tudunk pihenni. Már a fuldugo sem segít, mert dübörögnek. Mi a megoldás erre a problémára? Nem csak mi vagyunk kenyesek, voltak vendégeink és ők is mondták hogy elég kibírhatatlan. Kérem, valaki segítsen :(

2017. dec. 10. 11:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanez vsn velünk is. Nem lehet semmit tenni velük sajnos😒
2017. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Mit mondott a szomszéd, amikor erröl beszéltél vele?
2017. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyesféle szomszédom. A szép szó nem használt. Ezért a lakók összefogtunk és addig zavartuk nyugalmukat míg el nem kotródtak innét. Például ha hang jött a lakásukból akkor vertem a folyosón a gipszkartont kalapáccsal. A többi lakót nem zavarta mert tudták hogy rendteremtés érdekében történik, sőt hálás volt érte a többi lakó. Azóta a város peremén lévő nyomornegyedben láttam azt a problémás családot. Hazataláltak végre ahova valók. A patkányokat sajnálom amik szenvedhetnek ott tőlük, bár a nagy természetben azok elmenekülhetnek előlük.
2017. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%
Hívd el vendègsègbe a családfőt amíg a többiek viháncolnak felettetek.
2017. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Egyszer voltam fel szólni az első hét után meg egy úttal kideríteni hogy mi a zaj forrása. Szépen megkértem, mondta hogy megpróbálnak csendesebbek lenni. Abszolút kedves voltam meg ő is, viszont nem változott semmi. Reggel 7:10kor (alapból boven elég 8utan kelnunk)velük esetben a fuldugo szűri a zajt. Ma voltam újra , csengettem, ajtót sem nyitottak pedig bent voltak hallottam a gyerekek uvolteset. A 3as valaszolonak igazat adok, és örülök hogy sikerült megoldani a problémát nálatok.


A költözés most nem nagyon jöhet szoba sajnos

2017. dec. 10. 11:51
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Csengesd ki őket párszor hajnali kettőkor.
2017. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy pozitívum van a sok rosszban, este 10 után csendben vannak.
2017. dec. 10. 13:06
 8/37 anonim ***** válasza:
26%
Azért ha reggel 7-kor mozognak, az teljesen normális, az magánügyetek, ha ti 8-ig lustálkodnátok még.
2017. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, nehogy már az albérletbe amit fizetek ne aludhatnék nyugodtan .... Ez nem olyan nagy különleges igény. Amúgy a hétköznapokat még el is lehetne viselni , de így hogy a hétvégék is zajosak , nagyon rossz
2017. dec. 10. 14:36
 10/37 anonim ***** válasza:
20%

A panel az ilyen fos...a gyerek meg nem fog popóján ülni kedvetekért...marad az elviselés vagy a kitúrás.


Szerelj egy apró hangfalat a plafonra és szigeteld körbe, aztán nyomass nem túl hangosan tevékenységi zajokat, mint fingás, büfögés...zene is akár...mindegy csak szóljon, amikor aludnának;)

Kikészülnek hamar vagy rákapcsolnak s ti is:)))


https://www.youtube.com/watch?v=LH7rHr0AbFY

2017. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!