Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltam egy felső-kategóriá...

Vásároltam egy felső-kategóriás/márkás kabátot de az egyik fém díszítőelemen a festék lepattogott. Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A kabát egyszer volt felvéve, pont felvételkor láttam hogy csúnyán le van pattogzva a festék. Ezeket a termékeket nem ellenőrzik mielőtt kiszállítanák az üzletekbe? Több helyen a varrás is csúnyán van elvarrva, a cérna vége lóg ki. Ilyenkor a vásárló mit tehet? Gondoltam arra is hogy irok a németországi központnak e-mailt németül. Ilyen presztízsű márkánál nem tartom elfogadhatónak ilyen minőségi hibákat. A call center megértő volt, de az eladó már lazábban kezelte az ügyet. Szerinte ez semmi és alig látható. Kb. olyan mint ha az új Audi oldalán pontokban a festék pattogzana le..
2016. dec. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostanaban vetted?
2016. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen kb. 2 hete.

Hiba a részemről hogy eddig nem vettem fel igy későn vettem észre.

Azt hittem mivel márkás minőségben is sokkal magasabban lesz. Az olcsóbb ugyan csak német kabátomon 4 év után sincsenek ilyen kopások vagy hibák ( cérna kilóg).

Egy olyan presztízs márkáról van szó ahol ez nem megengedhető hiba ennyiért.

Mit tehetek? Vigyem vissza vagy várják meg amig más is lepattogzik és csak utána? Elég meleg darab, de igy abszurd.

2016. dec. 3. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vidd vissza. Miért várnál tovább?
2016. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidd vissza.


Máskor pedig vásárolj körültekintőbben. Akármit veszek alaposan átnézem így nem kerüli el a figyelmem olyan "apróság", hogy csúnya a varrás.

2016. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!