Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Csapdát szeretnék állítani, de hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A lakótársaim egyike (Heten vannak) belezabál azokba az ételekbe, amit a közös hűtőszekrényben tárolunk. Két hete ettem nutellát, akkor félig volt az üveg, most alig egy kenyérre maradt már csak. A táblacsokimból hiányzott egy sornyi estéről reggelre.

A majonézem több mint negyedig volt egy hete, azóta nem ettem. Most viszont szinte üres. A ketchuppal ugyanez a helyzet.


Hiába kérdezem, vagy írom ki a lakótársas fb csoportba, hogy ha valaki bevallja, akkor legyen úgy, csak tudjam már, hogy mi történt. Senki nem vállalja, de négyszemközt sem. Mindenki csak méltatlankodik, hogy ő is észlelte a helyzetet.


Arra gondoltam, hogy a csapda az lesz, hogy veszek valami olyat, ami nagyon csábító. (Nutella, majonéz, ketchup vagy valami) A feléig megeszem, hogy szépen bontottan legyen, és az illető úgy érezze, hogy biztonságosan lophat belőle.

De mikor már félig van, akkor belekeverek valami iszonyat erős hashajtót. Nyilván utána én már direkt nem ennék belőle, és nem szólnék senkinek, hogy hashajtós.


Gondoltam arra is, hogy valami nyelvfestőt kéne, de rájöttem, hogy azt úgy is észre veszi, mert mondjuk más színű a majonéz. DE a hashajtóból nem tudom, hogy milyet kéne... vagy ez nagyon durva?


Lehet bármi problémám abból, ha valakinek a tudta nélkül az ételébe (ami az én ételem, de ő eszi meg) hashajtót teszek? Milyen lesz a hatása rá? Észreveszem vajon?


Van jobb megoldásotok, hogy kiderítsem, hogy ki a tolvaj és hazug?


Köszi előre is!


ui: nem tudtam, hogy milyen kategóriába írjam ezt ki. Adminokra bízom! Köszönöm!



2017. dec. 11. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy nincs-e gyogyszerallergiaja vagy valami betegsege, ami miatt nagyobb baja is lehet a hashajtotol. Sose lehet tudni. Az egyik ismerosomet pont mostanaban vitte el a mento egy hasonlo eset miatt. Nem tudtak, hogy "problemaja van" belecsempesztek valamit a kajaba/italba es majdnem belehalt a viccbe szerencsetlen.
2017. dec. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek minihűtők, újonnan max 30 rongy, használtan már egy tízesért be lehet szerezni, berakod a szobádba, mikor kiköltözöl viszed magaddal. Arra a klasszik kétpolcos verzióra gondolok, van aminek még mini fagyó reksze is van és semmi helyet nem foglal. Minden lényeges elhelyezhető benne, nekem tutira megérne 10-15 ezret a nyugalom, aztán sz@rjanak sünt. [link]
2017. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amit tudsz ( asszem a nutella,majonez,ketchup pont elall huto nelul .) Tatrsd a szobadban . Gondolom kulcsra zarod a szobad.

A hutoben alkoholos filccel felirTozzatok a polcokat,melyik resz kie.


Esetleg a cuccokat egyenkent frliratozzatok vagy jeloljetek jellel,mknt az oviban.


A kulon muanyagdobozba rakott etelek is megoldas lehet.


Ha mindenkepp igy is megeszik eloled,akkor te is edd meg az o eteluket.

2018. márc. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!