Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom cigifüstjétől hogy...

Szomszédom cigifüstjétől hogy tudok megszabadulni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk 3 gyerekkel. A legnagyobb mínuszokba is kénytelenek vagyunk nyitva hagyni az ablakot, mert olyan büdös cigifüst jön a felettünk lakótól. Sajnos a központi ventilátort már rég ellopták a szellőzőből, így az összes füst hozzánk csapódik le. Már amit lehetett leszigeteltünk, de az sem segített.
2017. dec. 12. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Akik alattam, mellettem jobbról balról laknak dohányoznak, van hogy kint a lépcsőházban is, de még az életben nem éreztem, hogy zárt ajtó, ablak mellett a füst beszivárogna. Csak akkor, mikor ablakot nyitok, vagy kimegyek a lph-ba mert indulok valahova.


Ha ajtó, ablak levan szigetelve rendesen, akkor nincs más ötletem mint a szellőzök, be kell tömni azokat is.

2017. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konyhában, fürdőszobában kell lennie szellőző nyílásnak, illetve a wc-ben. *
2017. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszabadulsz a szomszédtól is. :D
2017. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minden szoba ajtaja csukva, melyik helyiségben érződik leginkább? Mert akkor ott jön át. Talán valamelyik fűtéscső mellett kéne jobban eltömni a hézagot.
2017. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Relaxalj! Probald meg elfogadni, hogy rajtatok kivul is elnek emberek a hazban, akik akar dohanyozhatnak is. Ha nem tudsz egyutt elni ezzel a gondolattal, akkor koltozz csaladi hazba.

Az nem zavar amikor a felso szomszed belefingik a kadba? Pedig a lakotelepen az is athallatszik. Lakotelepek mar csak ilyenek.

2017. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem érzékeny a cigifüstre, de megtanultam pár trükköt, mivel a szomszédoknak nem szólhatok, hogy ne dohányozzanak a saját lakásukban, mert nem tudok szellőztetni. Nálam pl. sok a zöld szobanövény, amik semlegesíteni tudják a bejövő füstöt, illetve van fújós illatosítóm, ami magát a szagot képes elfedni. Így megvagyok. Már csak az szokott zavarni, ha éjjel füstszagra ébredek, de az amiatt van, mert gyerekkoromban volt egy karácsony, amit az utcán töltöttünk mert pár emelettel alattunk kigyulladt a karácsonyfa, és ha füstszagot érzek, reflexből bekapcsol a fejemben a riasztó, és kinézek a kukucskálón meg az ablakon, nincs-e baj. Főleg így ünnepek idején. :-)
2017. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami gond lehet a szellőzővel mert a füst felfelé száll. Alapesetben nem mehet le hozzád. Biztosan a szellőzőkön át érkezik hozzád a füstszag?
2017. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
közös képviselő mit mondott?
2017. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!