Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék megszabadulni a...

Hogy tudnék megszabadulni a rossz tulajdonságaimtól?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon rossz tulajdonságaim/szokásaim amitől meg szeretnék szabadulni, hogy tehetném?


Ezek lennének:

-Nagyon sokat beszélek amivel másokat idegesítek/untatok

-Nem veszem észre ha valakit idegesítek vagy ideges

-Metal zenét imádom ami másokat zavar

-Önbizalomhiányos vagyok és elvileg szorongok,önértékelése problémám van(pszichológusnál voltam és ezt írták a papírra)

-Nem szeretem magam látni fényképen,nem szeretem ha fényképeznek mert rondának tartom magam.


18/f


2017. aug. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rád jönne a szóáradat türtőztesd meg magadat, gondold végig kétszer van-e értelme kimondanod? Érdekli egyáltalán az illetőt? Ha már az egyikre "nem" a válasz, akkor intsd csendre magad.

A zenét pedig hallgasd nyugodtan, csak ha nem vagy egyedül ne tekerd fel nagyon hogy másoknak zavaró legyen. Gondolj bele téged is mennyire irritálna ha valami nyávogó hangú éneklést kellene hallgatnod.

Önbizalomhiányon csak te tudsz változtatni... bele kell menni olyan szituációkba amiket eddig kerültél. Tapasztalatot kell szerezni és megedzeni magad a világhoz.

2017. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zenét egyedül fülesen keresztül hallgatok de ha valaki megkérdi mit hallgatok és elmondom akkor elborzad. A beszélést próbálom tartóztatni,csak néha nem megy.
2017. aug. 27. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai.

Nálad az a baj alapvetően hogy azzal foglalkozol hogy mások mit gondolnak rólad - szard le. Te ilyen vagy és kész, biztosan vannak olyan dolgok ami meg téged zavar egy adott emberben, nem vagyunk egyformák és nem lehet mindenkinek megfelelni.


Olyan emberek között legyél akik elfogadnak úgy ahogyan vagy ennyi a megoldás.


33/N

2017. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy emaitt a tulajdonságaim miatt vagyok kiutálva,kiközösítve a melóhelyen,suliban stb. 2-3 olyan barátom van aki ilyennek elfogad a többi meg csoportosul.
2017. aug. 28. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!