Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljunk ha a szomszéd...

Mit csináljunk ha a szomszéd fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Azzal hogy feljelent mert hogy van egy kis ablak ami felé néz de hát az több mint 2 méter magasságban se én se ő nem lát át nagyon magasan van és elég kicsi. Már arra is gondoltunk hogy veszünk tejüveg fóliát. Mit gondoltok?

2017. dec. 16. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok vele, jelentsen csak fel nyugodtan. Ebbol ugy sem lesz semmilyen ugy.
2017. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Átnézel hozzá és elmondod, mi az a 40 dolog amiért őt lehetne feljelenteni. Mondd meg neki hogy csak akkor kezdje el a feljelentősdit, ha be is tudja fejezni.
2017. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom...
2017. dec. 16. 20:50
 4/16 anonim ***** válasza:
És? Nekünk a fél ház a szomszédokra néz, végig hatalmas üvegablakok vannak. Ha építéskor megadták rá az engedélyt (ahhoz kellett anno aláírás a szomszédoktól is), akkor most már nem tehet ellene semmit. Az nem úgy működik, hogy beköltözöm valahová, aztán meg lebontatom a szomszéd házát, mert nem tetszik.
2017. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdés. Van okod félni? Az engedélyeztetett tervek szerint épült a házad? Ha igen, akkor megmondhatod, hogy feljelenthet nyugodtan.
2017. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ezek új szomszédok.
2017. dec. 16. 20:53
 7/16 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Gondoltam. Nyugodtan feljelenthetnek, nem tehetnek semmit. Semmiféle beleszólásuk nincs abba, hogy a már felépített házad hogy néz ki. Az szólhat bele, aki az építés pillanatában épp ott lakik, az ő aláírásuk kell az engedélyeztetéshez. Ha nem sumákkal készült az ablak, nem tehet semmit.
2017. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne feledd hogy ha most hagyod magad, akkor mindenért fel fognak jelenteni.
2017. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Me foglalkozz vele. Mi az, hogy felé néz? :)
2017. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De amúgy mennyibe kerül egy tejüveg fólia vagy ablaküveg fólia? És annál nem is lehet látni semmit? Éjszaka se amikor bent ég a villany kint meg sötét van?
2017. dec. 16. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!