Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek akkor ha van egy...

Mit tegyek akkor ha van egy kiálthatatlan szomszédom, ha már egy kicsit hangosítok napközbe a zenén, rendőrséggel fenyegetőzik .8után egyáltalán nem hallgatok hangfalon zenét pont ő miatta. Még a fűnyíró hangjára is rámordul?

Figyelt kérdés
Családi házról lévén szó.

2013. okt. 2. 11:41
 1/10 anonim válasza:
szia
2013. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fünyírni nappal lehet (reggel 7 és este 8 között), és hétvégén sem szabad - szóval te tudod, hogy jogos vagy sem.


A zene meg: ha olyan hangos, hogy tényleg zavaró, akkor jogosen fenyegetözik, este eleve nem illik hangosan hallgatni), ha meg nem ahngos, akkor hiába hivja ki a rendöröket, nem lesz belöle semmi.

2013. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sennheiser fülhallgató megoldja a problémát.
2013. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: ne a teraszon bömböltesd a dupla kávét!
2013. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. okt. 2. 18:33
 6/10 anonim válasza:
csendháborításért csak este fog szolni a rendör nappal jöhet ugysem csinal semmit (tapasztalat).szomszéddal kapcsolatban meg állj ki magadért legközelebb mond meg neki szerinted nem hangos és törödjön bele
2013. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ !:) Kiálltam magamért ezerszer minden formában amit el lehet képzelni csak sajnos ő intelligencia terén elég hiányos . . . arra voltam valójában kíváncsi ha nappal van akkor is büntetnek vagy csak este. Mivel az esetek 90%ban akkor hallgatom tényleg hangosabban a zenét amikor ( suliba vannak a gyerekek vagy munkaidő van)Este csak olyan szintet üt meg amivel még a 2méterre levő szobában is bőven tudnak pihenni.
2013. okt. 2. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező.Sajnos nins igazuk azoknak a válaszolóknak akik azt írják:este8-ig szólhat a zene.A régi rendelet érvényét veszítette már kb.5 éve.Vagyis aki tanácsot ad másnak,annak tudnia kellene mit beszél!Tehát nincs időponthoz kötve a hangos zenélés,vagy egyéb haszontalan zaj okozás korlátozása.Amenyiben szomszédod zavarja a zaj,kérheti rendőr intézkedését,jegyzőkönyv felv.Ha továbra is hangosan zenélsz,birtokháborításért feljelenthet.RÖVIDEN ENNYI.
2013. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm önnek is a választ !

Az egész arról szól hogy a tisztelt szomszédom nagyon kiállhatatlan és egyáltalán nem közösségi ember. Ő élvezi ha mást zargathat okkal vagy nélküle neki teljesen mindegy.Arra voltam valójában kíváncsi netalántán rám hívja a rendőröket akkor valamivel tudnám esetleg bizonyítani hogy nem zavarom őt csak szimplán ilyen a mentalitása vagy én már meg sem leszek kérdezve csak a beidézést kapnám . . .

2013. okt. 25. 02:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező!Sajnos a rendőrök megjelenésével bármi megtörténhet.Ha épp szól a zene,akkor felveszik a jegyzőkönyvet,ami lehet objektív vagy szubjektív hozzáállású,avagy tágyilagos,mivel ők is emberek.A szomszéd mentális állapota ebben nem jelenik meg, mert ezt nem a rendőr dönti el,hanem bírósági utasításra,szakorvos.Én javasolnám ne harcolj ezzel az emberrel,zárt ajtó,ablak melett,vagy lehalkítva is élvezhető!
2013. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!