Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győrből Pécsre?

Győrből Pécsre?

Figyelt kérdés

Győrben lakok és itt dolgozok már egy jó ideje,szeretem ezt a várost.

Pécsen nyit nemsokára a munkahelyem egy új kis fiókot és oda akarnak ki küldeni irodavezetőnek engem.


Karrier szempontjából megérné, mostaninál sokkal jobb fizum lenne,viszont nem igazán ismerem Pécsett.

Maga a város milyen?Biztonságos?



2017. dec. 17. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Itt lakok és nekem semmi bajom nincs vele.Van egy-kettô hely amerre nem tévednék be este 9 után de ilyen hely mindenhol van.Ha esetleg megmondanád,hogy melyik utcába lesz a munkahelyed,akkor az ottani környékrôl tudnék mondani pár szót :)
2017. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez egy kis iroda lesz,de állítólag valahol a corvin utcában nézegetik a lehetőségeket.
2017. dec. 17. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:

Uh az a környék :D

Nem akarok rasszista lenni de tele van cig@nyokkal,méghozzá nem is a kedvesebbik fajtával.Dolgozni nyugodtan mehetsz amúgy oda,csak lakást ne ott vegyél.Ráadáshul a komlói út,ami közel van hozzá,tele van prostikkal.

2017. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na szuper,nem tudom,hogy milyen felmérést végezhettek a főnökeim,hogy pont azt a helyet választották.:)
2017. dec. 17. 14:25
 5/21 A kérdező kommentje:

Különben nézegettem lakásokat is,mivel Győrhöz képest elég olcsók az ingatlan árak Pécsen.

pl.láttam egy lakást a Ditz-Malom utcában,milyen az a környék,ha már így beszélgetünk?

2017. dec. 17. 14:31
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát igen,abban az utcában kifejezetten olcsó lakások vannak :D

Gondolhatod miért :D

Ugye nem ezt a házat nézted ?

[link]

2017. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez volt az egyik.Annyira gáz az a környék?
2017. dec. 17. 14:44
 8/21 anonim ***** válasza:

Hât figyelj.

Ha ajánlanom kéne Pécsen lakó helyet akkor biztos régi kertváros lenne(én is itt lakok,nagyon csöndes,nyugodt egy környék)és még esetleg uránváros.Uránváros után patacsi rész is szép,szigeti városrész,ezek mind szép helyek,családi házas mind,igaz drágább de legalább szép,nyugodt környék.Budaivám környékét meg kerüld nagy ívben,mert az nem fehér embernem való :D

Ha érdekel hol lakok,privátban leírhatom ha gondolod

2017. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Budai vám se olyan vészes ám. Pedig én is "fehérember" vagyok. :D
2017. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát azért az a buszmegálló ami ott van a szatmári mellett nem semmi :D

Tele van prostival,éjszaka a pulyák kijárnak ordítozni szóval :D

2017. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!