Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten mennyire "biztonság...

Budapesten mennyire "biztonságos" a Tavaszmező utca?

Figyelt kérdés

Lehet hogy oda kell költöznöm, ha más kollégiumba nem vesznek fel jövőre, és érdekelne, hogy kell-e tartanom, hogy bárki belémkötne arrafelé? Hetente kb. 1-2 alkalommal 0:00-1:00 óra között érnék vissza tömegközlekedéssel, kell-e tartanom tőle, hogy hazafelé menet összetűzésbe keveredek valakivel az utcán, főleg az ilyen esti órákban?


Előre is köszönök minden választ!


2017. dec. 20. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazi orktanya az egesz kornyek. Nem ejjel fognak csak inzultalni, nappal is.
2017. dec. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A francokat fognak nappal inzultálni.

Egy gázspray egyébként sem árt, de nem kell túlparázni.

2017. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is a nappaltól tartok én, hanem hogy rendszeresen kell hajnalban visszaérnem. Esetleg valaki aki rendszeresen közlekedik gyalog ilyen időben tudna nyilatkozni?
2017. dec. 20. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok. Mátyás téren lakunk. Nyáron sokat jártam haza éjfél után. Nem volt baj. De nappal rengetegszer kötnek belém. Bátyám verekedett is már, pedig mielőtt ideköltöztünk, sose tette. De ha nem vagy forrófejű fiú, vagy lány akin látszik hogy felveszi a sértést és veszekszik akkor nem hinném hogy baj lesz. Télen este mar alszanak a rossz arcok. Nyáron lesz rossz. De rengeteg rosszabb környék van
2017. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!