Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire jó illetve biztonságo...

Mennyire jó illetve biztonságos a Práter utcai lakótelep?

Figyelt kérdés
Miskolci vagyok és az alacsony lakásárak miatt jött számításba ez a hely, ugyanis Pesten szeretnék kivenni lakást.Mik a tapasztalatok?

2017. szept. 28. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

1. számú szabály a fővárosi bérlésnél: ha az ingatlan megfizethetőnek tűnik, valami gáz van a hellyel vagy a lakással.


A Práter utca finoman szólva sem egy elit környék, arra felé jártam több éven keresztül. Nem élnék ott, de szükség törvényt bont az elszabadult albérletárak miatt.

2017. szept. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
A gettó közepe. C-k, drogosok stb. Gondold át, én nem ajánlom ezt a környéket!
2017. szept. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül olcsó, de ha már ott élsz befogadnak. Nincs mitől félni.
2017. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Befogadnak... Ez tetszik. :D A Práter utcai lakótelepen 16 emeletes tömbök vannak egy szinten, egy lépcsőházban kb. 6 lakással. Ez azt jelenti, hogy csak egy lépcsőházban van majdnem 100 lakás és megszámolni is nehéz, hogy hány lépcsőház van a teljes lakótelepen. Nem hogy befogadnak, azt sem tudják ki vagy. Sokszor az egy szinten lakók sem ismerik egymást, de hogy az utcán nem köszönnek a másiknak, az tuti.

Ha vennem kéne lakást biztosan nem ott vennék, de átmenetileg szerintem nincsen baj vele. Igen, viszonylag sok a c. a környéken, de megjegyzem a 9. kerület egyik elit lakóparkjától egy utcára sem annyira jó móka esténként sétálgatni.

A tesóm kb. 5 éve a Práter utcai lakótelepen lakik echte magyarként, fehérként. A szomszédjai többnyire idős, szintén fehér bőrű nénikék. Sosem érte még atrocitás.

Én is sokat lógtam nála régebben, nekem sem volt gondom, csak tudni kell, melyik környező kis utcákat kell elkerülni sötétben.

2017. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!