Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék a panelban falat...

Mit tehetnék a panelban falat verő, kalapáló véső új szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Kb október elején új lakók érkeztek az alattunk lévő panel lakásba és azóta állandóan kopácsolás megy napi szinten (pl Dec25.), egyaránt hétköznap és hétvégén szüntelenül. Ha végül ez abbamarad, azt lehet hallani, hogy húst kloffolnak/valaki magassarkúban járkál oda-vissza akár órákon át.. mit lehet ezzel kezdeni?
2018. jan. 2. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemész hozzájuk, és megkérdezed, hogy mi ez illetve megkéred őket, hogy reggel 7 és este 8 után ne csinálják, mert aludni szeretnél.
2018. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindjuk megkérdezed, mikorra fejezik be a felújítást.
2018. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%

Házmester közös képviselő?

Neki szólni. Venni nekik egy mamuszt

2018. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiírták a lépcsőházba, hogy a kellemetlenségekért elnézésüket kérik?

Legalább az ünnepekre lehettek volna tekintettel.


Én is csak azt tudom javasolni, hogy átmész és megkéred őket szépen, hogy ünnepnapokkor és hétvégén ne újítsák fel a lakást.

2018. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

December 25-én kalapáltak? Szerintem minimum rájuk vertem volna az ajtót...

Amúgy én is laktam panelban. Az utolsó két évben voltak a legidiótább szomszédaim. Az egyik karácsonykor, 26-án éjjel fél 11 körül elkezdtek porszívózni, bútort tologatni és mellé még üvöltözni. Egy idő után meguntam, felmentem és lekapcsoltam a villanyórájukat. Néhány percnyi kiabálást követően (nem velem kiabáltak, hanem egymással, mert nem tudták, mi történt) síri csend lett. Ilyen embereknél a szép szavak nem használnak, kár is erőltetni.

2018. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Megkéred őket kedvesen, hogy ha lehet csak munkaidőben csinálják a felújítást.

Vagy elköltözöl a panelból egy nem papírból készült házba. A panel az ilyen, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, csak elköltözni.

2018. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan vicces h név nélkül mindenki kemény megy a cetlizés a lépcsőházban, de becsöngetni és megkérdezni h mit csinál és mikor lesz vége nem meri
2018. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!