Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tartozásom van a Nav felé és...

Tartozásom van a Nav felé és a szolit el akarják árverezni, viszont a végrehajtók az 1. árverésen nem írták bele a jegyzőkönyvbe, hogy csak úgy tudják ki vinni az üzletből, ha a falakat bontják. Így árverezhetik, hogy szét bontják a falat?!

Figyelt kérdés
Van egy szépségszalonom amiben van egy szoláriumgép. Tartozásom van a Nav felé és a szoláriumot el akarják árverezni. Egyszer már volt időpont kitűzve árverezésre, de nem jelent meg senki, így törölték, viszont akkor a végrehajtók nem írták bele a jegyzőkönyvbe, hogy a szoláriumot csak úgy tudják ki vinni az üzletből, ha a falakat bontják és még a távirányítója is be van építve a falba. Így elárverezhetik a szoláriumot, hogy szét bontják a falat, mert akkor ezt a kárt ki teszi helyre?! Ha a héten megtörténik az árverezés és megveszik akkor lehet még ez ügyben tenni valamit, hogy ne bontsák szét? Mert 08.14-én meg megvennék az üzletet a szolival együtt (nem hitelből) és ki tudnám fizetni a tartozásomat.
2014. júl. 29. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj a végrehajtónak, hogy van vevőd és utána fizetni tudod a tartozásodat.
2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem de még nem kaptam választ és sajnos az árverezés a héten lesz. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha megveszik a szolit utána, hogy viszik ki, vagy teljesen tönkre tehetik a falakat?
2014. júl. 29. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak falat bontani, inkább a szoláriumot szedik darabokra.
2014. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!