Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdeklődésképp, ti még szoktat...

Érdeklődésképp, ti még szoktatok kapni reklámújságot?

Figyelt kérdés
Nem reklamálásképp, hiszen úgyis online szoktam lecsekkolni, hol mi akciós, csak észrevettem, hogy már pár hónapja egyáltalán nem dobnak be hozzánk reklámanyagot. Teljesen megszűnt a papír alapú reklámanyagok terjesztése, vagy valami más miatt lehet ez? (pl. nincs, ki terjessze a környékünkön)
2018. jan. 6. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk pár hónapig, mintha nem lett volna. A lépcsőházba szokták lerakni, de nem láttam.

Most viszont, az idén, megint megjelent.

2018. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk folyamatosan jön. De szerencsére van egy papírgyűjtő a postaládák mellett, úgyhogy fel sem hozom őket a lakásba.
2018. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
75%
A lépcsőházba rakják egy tartókába. Hozzánk folyamatosan jön aldis, lidlis, tescos, stb.
2018. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Néha igen, de repül is ki a kukába.
2018. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Mostanában hozzánk sem dobnak be semmilyet, időnként vannak ilyen időszakok. Volt, hogy hónapokig nem kaptunk, aztán újra jött mindenféle. Én is többnyire online szoktam megnézni őket, de azért feltűnik, ha egy ideig semmi sem jön a házba, pedig a környéken gyakran látom az újságkihordókat.
2018. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hála égnek egy ideje nem tömik vele a postaládát.
2018. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos igen, rendszeresen.

Szerencsére nálunk is van papírgyűjtő a lépcsőházban.

2018. jan. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valami hülye lepontozott minden választ, nem értem, mi nem hasznos bennük, nekem mindegyik hasznos volt, köszönöm!

Én is szoktam a környékünkön látni újsághordókat, de akkor úgy látszik, minket pont elkerülnek. Igazából nem bánom, mondjuk a helyi lapot szívesen elolvasnám, bár az is elérhető a neten. Az internet korában felesleges kivágni a fákat azért, hogy a belőlük készített szórólap 5 perc múlva a (szelektív) kukában landoljon. :)

2018. jan. 7. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiírtam a postaládásra, reklám újságot, Jehova tanúk szórólapját nem kérek. Azóta egyiket sem dobnak be. Minden szükséges információ elérhető az interneten.
2018. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!