Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szolnoki toronyházba (24...

A szolnoki toronyházba (24 emeletes) tervezünk költözni. Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy mennyire zajos és hogy vannak-e csótányok
2018. jan. 13. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Tök jó! És hanyadikra fogtok költözni? Én is úgy szeretnék olyan nagyon magasan lakni! Csak nehogy tűz legyen!
2018. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, de egy vacak 10 emeletes is lehet pokol a sok lakó miatt könnyen, ami mondjuk 100 lakásos, de többször ennyi már növeli a zajok s problémák lehetőségét jelentősen.


Ha felső szintre költözöl, akkor csak az alsóktól várható zaj.A levegő is más fentebb...meleg is lesz ott;)

A közlekedés lift nélkül egy pokol lehet...


Csótányok irtása ott...hmm...egy csótányvár méretileg...lehet kiirthatatlan, ha beköltöznek.

Biztonsági szempontból borzalom...

Fizetnék se költöznék ilyenbe, de ez csak vélemény.

2018. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Állítólag csak a 13. emeletig ér a tűzoltókosár, ha baj van, akkor az sajnos kva nagy...
2018. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem hallottam még panaszt az ott lakóktól és sokan vannak ott, de úgy tudom picik a lakások. Én egyszer ragadtam be a liftbe, de ez bárhol előfordul. Persze nagyon féltem. Tűzeset még nem volt! Nem laktam ott csak jártam sokszor a házban, de tíz fölött nem mennék. Pokoli meleg lehet nyáron a lakásban, de a folyosókon nincs levegő se.

Azzal tudlak vigasztalni, hogy nemsokára mindenkinek aki a földön élhet, kellemes kertes otthona lesz.

2018. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én annyit tudtuk,hogy nagy (szél) viharban szó szerint lehet érezni,hogy kicsit kileng,főleg a felsőbb emeleteken. Valamint igaz,hogy több lift is van,de ha azok elromlanak,akkor aztán hurcolkodhatsz fel a csomagjaiddal,ami meg egy nehézkes procedúra.
2018. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!