Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kaposvári leszek, segítség?

Kaposvári leszek, segítség?

Figyelt kérdés

Haligali!


Szóval elég reménytelen az életem. Fel kell adnom a régi életem, barátaim, egyéb kapcsolataim, a kulturális jólétet, a belvárosi albim, a bkv-s blicceléseket, a zsibongó kocsmákat, a könnyűdrogokat, meg hát egy olyan potenciális tömeget, akikkel kezdtem szót érteni.


Persze merem remélni, hogy ez egy ideiglenes állapot, de fel kell készülni a legrosszabbra, hogy Kaposváron fogok lélekben eltávozni.

Persze csak 20 éves kis fiatal csitri vagyok, de megvan a magam világa, és nem épp ez a hely volt az, ahol sikerült ezt meglelnem.


Vajon előfordulhat hogy megiszok egy sört és új barátokra teszek szert és végül egy tök idegen helyről megyek be dolgozni?


Vajon lesz esélyem bekerülni egy gondolkodó, fiatal bagázsba, akik néha megisznak azért egy korsó kőbányait?


Vajon van-e valahol korsó kőbányai?


Vajon van esély rá, hogy alternatív gyanánt ne csak Kalapács vagy Rudán Joe akusztik vagy ilyesmik legyenek a szórakozási lehetődégeim?


Vajon acid trance bulin elkerülhetem mindig a pillangókéses ifjancokat?


Vajon csak az én elképzelésem oly sziklaszilárd, vagy lemondhatom a xanax előfizetésem?


Esetleg még akár értelmes hölgyekkel is beszélgethetek?(mert hát szexelni azt bárki tud elvégre)


Vajon még csapassa az elvisz az utcákon?


Pedig amúgy volt egy ideig pozitív tapasztalatom, például a 0-24-es teszkó. Igaz meglepett, de felettébb különlegesnek érezhettem magam legalább egyszer, kaposváriként.


Vajon lesz munkám, és nem csak az anyám pénzén fogok lődörögni?


És megannyi izgalmas kérdés vár még reám, és esetleg terád, kaposvári barátom! Vagy hát tudja a tök, hogy kerültél ide. Persze ha már idáig elolvastál, adjál már valami csalfa vak remènyt, esetleg egy jobb pizza számot, mert a múltkor is lehagyták a csirke feltétet a kívánság(!!!) Pizzámról. És még jattot is adtam...



2017. dec. 28. 19:51
1 2
 1/11 sanyinak ***** válasza:
100%
Mielőtt élve eltemeted magadat, hidd el, ott is van élet! Pl. most gyönyörűen ki van világítva a belváros és ott is korzóznak és plázáznak is a fiatalok.
2017. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyjából bp-i vagyok,de pár hónapig éltem Kaposváron még régebben 2010 körül,meg dolgoztam arra.

Én jól éreztem magam,hidd el klassz város,ott is vannak tök jó helyek,biztos be fogsz illeszkedni,meg lesz munkád is.

Azóta gondolom még jobban fejlődött a város.

2017. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne ha legaláb valami célod is lenne az életben a jó társaságon kivül.
2017. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oh, azok is vannak bőven, de az esetben nem igénylek segítséget.

Mindenesetre köszönöm az építő jellegű megbélyegzést.


Nem tudom, milyen korosztályba tartoztok, többiek. Sajnos az enyém menekül a városból, mert őszintén szólva, nincsenek meg azok a feltételek hogy kikapcsolódhasson ez a réteg is.

Nyitott vagyok, meg minden, de viszont korzózásra és plázázásra pont nem visz rá a lélek, maximum ha valami ruhatár bővítés a cél. Amúgy javarészt a többi népség is ezt teszi, nem a társra lelést tekinti fő profilnak.

2017. dec. 29. 02:23
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Mit akarsz egy gondolkodó fiatal bagázsban? Kilógnál a sorból.
2017. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom beszpézve irtad ki ezt is :D
2017. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5: Alkotni szeretnék. Mindazonáltal köszönöm, hogy egyedinek tetszik találni.


6: Sajnos tévedni tetszik, az általad említett szer őszintén szólva nem is tudom, hogy mi lehet, de ha dizájner áru vagy serkentő, akkor inkább maradnék az általam preferált dolgoknál.

2017. dec. 29. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ez kamu kérdés ilyet szól hogy csitri de nőket keres
2017. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A csapolt kőbányai és a többi taglalt vágy már smafu?
2017. dec. 29. 10:36
 10/11 anonim válasza:
88%

Annyira nem kell parázni, de BP után túl nyugisnak fogod érezni. Én itt születtem és pécsen laktam utána 6 évet, na utána szar volt hazajönni :D

Aztán rájöttem hogy csak rajtam múlik mennyire találom fel magam és most már újra megszerettem.

2017. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!