Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti beköltöznétek Pesten a...

Ti beköltöznétek Pesten a Pongrác úti lakótelepre?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, és a barátnőmmel most költöznénk az egyik lakásba. Tényleg igaz, hogy nem túl jó arrafelé a közbiztonság?
2018. jan. 15. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyuval laktunk ott. M mÁr csak anyu lakik ott.(családom lett.)иekem tetszett,tűrhető lakások. Melyik ház?
2018. jan. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Minden relatív. Honnan költöznél oda?
2018. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is a lakásról van szó,mert az rendben van. De általában este kéne haza járkálnom, és van hogy éjszaka... És úgy hallottam nem túl jó környék. De cafoljatok meg,ha nincs igazam! Csilla utca, Salgótarjáni út, ez a rész.
2018. jan. 15. 19:39
 4/8 anonim válasza:
58%
Elég puttó környek. Hös utca is ottvan! Ejszaka nem szivesen maszkalnak arra.
2018. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért maga a Hős utca nem számít önmagában, a közelében lakom a másik oldalról. Az elemek a villamosmegállóig és a Penny-ig mennek ki a X. Hős utcából.
2018. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem Herminamenő se gettósáv, de pl a Stadionok és Hidegkuti közötti rész a 8. kerületi oldalon sokkal jobb, mint a dél-budai szakasz menti rész.

Észak-Pesten Vizafogó is jó.


Nem tudom, laktál az 1-es villamos menti részeken vagy minimum tanultál, dolgoztál, hogy le mered szólni?

Hol laksz te, Rózsadombon? Vagy milyen csodás környéken?


Tény, hogy az utazóközönség nem a legfinomabb, de az az elszigetelt 10. Hős utca, a Józsefvárosi piac (még van), Zugló vá, Népliget és hasonló szépségek miatt van.

2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező! 100 szónak is egy a vége: én a helyedben odamennék, megnézném, hogy szerintem-számomra élhető-e átmenetileg.

Egyébként rossz arcú alakok mindenhol vannak, bűncselekmény meg pont a legjobb kerületekben történik több.

2018. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak: így lesz!


Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!