Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy olyan házba fogunk költözn...

Egy olyan házba fogunk költözni, ahol régebben a tulaj öngyilkos lett. Ti beköltöznétek? Nem lehet valahogy "megáldani" a házat?

Figyelt kérdés

Egy olyan albérletbe költözünk, ahol a tulaj apja öngyilkos lett a padláson, felakasztotta magát. Még nem költöztünk be, de már a felújitások közepén vagyunk (önköltségen) , szóval vissza út már nem igazán van. Ma tudtam meg, hogy ez történt ott.

Ti nem félnétek? Most eléggé félek a gondolattól, hogy ott fogunk élni. Szerintetek lehet ott valami még? Nem lehet "kitisztíttatni" a házat?

Sajnos egyáltalán nem vagyok ilyesmiben jártas.

Most is olyan házban lakunk, ahol annó a nagymamám meghalt, de természetes halállal. Az öngyilkosság eléggé ilyesztőbb dolog számomra...


2017. febr. 19. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
En felszenteltetnem bekoltozeskor. Vagy ha fura dolgok tortennenek
2017. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Vagyis meg-
2017. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Semmi nem lesz ott
2017. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én is ebben bízok :)

Nem is nagyon foglalkoztam ilyen témákkal, csak most megfordult a fejemben, hogy megtudtam mert félős vagyok, bár csak sötétben :D

Ki foglalkozik felszentteléssel? A papok, mint a filmekben? El kell menmi hozzá, és szólni ?

2017. febr. 19. 22:41
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Ne fely nem lesz semmi. Amit a filmben latsz az ott is marad. Nem kell agodnod ;)
2017. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Megszenteles. Elirtam. Mar faradt vagyok. Igen. Ok.

De legeloszor te is megkerheted szepen hogy menjen el, hagyjon beken.

De szerintem sem lesz semmi. Talan pont azert mert ongyilkos lett, tudta miert hal meg. Meg amugy is.

2017. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
Az öngyilkosság valóban veszélyesebb, mert olyankor akár ártó démonokkal is konvergálódhat a lelke, bizonyos esetben akár démont is bevonzhat a helyre, vagy rosszabb esetben olyan folyamatokat is elindíthatott az öngyilkossága, ami akár egy pokolkaput is nyithat a házra. Mindenképpen ajánlott lenne felszenteltetni a házat SZAKEMBERREL(!) mert jobb időben elnyomni a bajt. Remélem segíthettem.
2017. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem a démonokkal van a baj, hanem hogy az öngyilkosok lelke nagyobb eséllyel ragad a köztes síkon így akár lehetséges is hogy tapasztalhatsz paranormális jelenségeket. De ez NEM BIZTOS egyáltalán! Én a felszentelésben nem hiszek, de szakértő tud pl tértisztítást csinálni, az specifikusabb, akkor érdemes, ha tapasztaltok bármi szokatlant.
2017. febr. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Na ti aztán biztos sokat tudtok xD
2017. febr. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz semmi. Szellemek és démonok nem léteznek, a fickó pedig nem a ház miatt lett öngyilkos.
2017. febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!