Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakás vagy ház? Lakásból...

Lakás vagy ház? Lakásból házba költözés?

Figyelt kérdés

Én lakásban nőttem fel, bár volt nyaralónk. Van fogalmam a fűnyírásról, gazolásról, gyümölcsszedésről és arról, hogy a fákat metszeni kell.

Jelenleg az erkélyen tartok fűszernövényeket és paradicsomot és szenvedek jó időben attól, hogy nincs hova kiülni olvasgatni, rejtvényt fejteni vagy csak ücsörögni.

Nem bírom a tömeget, introvertált vagyok, nem vagyok partiarc.

Ellenben kerti összejöveteleket el tudok képzelni.

A hólapátolás vagy a fűnyírás jó volna torna vagy futás helyett.


Nektek mi a véleményetek?


2018. febr. 6. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
A házimunka nem helyettesíti a tornát, az más.
2018. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg de. :P Egy kapálástól vagy hólapátolástól én úgy kifáradtam, hogy csak; a fűnynyírás meg séta.

De ez messzire vezet..

2018. febr. 6. 19:25
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb dolog:)Mi is lakásból költöztünk 2 éve,imádjuk,pedig mindig van mit csinálni a ház körül.
2018. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lakásba kellett költöznöm, nagyon hiányzik a ház. Kalitkában érzem magam, nincs lehetőségem többé a kertben tevékenykedni, levegőzni, hiányoznak a tágas terek...
2018. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy ezért a házat ajánlom.
2018. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

2


Kifáradsz, de nem leszel sportos.

2018. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok sportos lenni.
2018. febr. 6. 19:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Én is lakásban nőttem fel, és most pedig egy odúban élünk. Vágyok arra, hogy lássam az eget, és érezhessek egy darabka földet a talpam alatt.

Riogatnak azzal, hogy egy házzal mennyi gond van, egy háznál nincs ott a társasházkezelő, ha baj van, ha elvitte a tetőt a szél. De ez engem nem érdekel. Szeretnék úgy hazamenni, mintha nyaralnék, a nyugalom szigete legyen a házam, és hajlandó lennék minden szabadidőmet a ház körüli munkáknak szentelni. Lenne a pincében egy kis edzőtermem, és a kertben lampionok, nyáron ott sütögetnénk.

2018. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

20 évig éltem házban, most 5 éve lakásban, de idén házat veszünk.

Csakis azt.

1. Kutyát akarok

2. Nyársalni, bográcsolni

3. Nem az utcán tartani a kocsim vagy fizetős garázsban

4. Kiakarok úgy menni a levegőre, hogy nem kell liftezni, öltözködni, kulcsot keresgélni, zárni mindent stb


25N

2018. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Családi házban élek egy faluban. 6000 m2 a telek. Utálom. Állandóan kell valamit csinálni és még csak jól sem néz ki. Szinte minden része fű és fák, kiskertre már évek óta nincs időm. Egy fűnyírás, kaszálás traktorral, damilos kaszával, fűnyíróval legalább 6 óra és 5 liter benzin. Tavaly egyszer sütöttünk szalonnát és egyszer bográcsoztunk. Rajtam kívül senki nem csinál semmit . A házban is 80%-ban én takarítok, főzök , mosok. Simán beköltöznék egy lakásba, de a család ragaszkodik a jó levegőhöz.
2018. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!