Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Örököltem egy lakást az I....

Örököltem egy lakást az I. kerületben, eladjam, kiadjam vagy beköltözzek?

Figyelt kérdés
Terveztem, hogy Budapestre költözök, de azért kulturált helyen szeretnék élni. Milyen hely az első kerület, sok a norvég?

2018. márc. 11. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre, hogy ez egy kamu kérdés? :D
2018. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miből látszik, hogy kamu?
2018. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Abból, hogy ki az a beteg aki ilyet kérdez, hogy sok a norvég.

Örökölt egy lakást, amiben még sose volt? :D érdekes. Egy távoli rokonnak pont csak ő maradt, a szülei se voltak jó örökös jelöltek csakis ő?

Ezzel szórakozik.

2018. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a norvég úgy is értelmezhető, hogy cigány (csak nem akarja nevén nevezni a dolgokat, mert úgy nem lenne píszí...). És én el tudok képzelni olyan helyzetet (egyre inkább), hogy valaki közeli rokonok nélkül hal meg, ezért egy olyan távolira hagyja az ingatlanát, aki még sose járt benne. Az meg, hogy nem a kérdező szüleire... Pl. én is hamarabb hagynék valamit az unokahúgomra, mint a szüleire, akkor is, ha a szülei közül az egyik a testvérem, az unokahúgommal meg alig van kapcsolatom (pont abból kifolyólag, hogy a szülei olyanok, amilyenek - amiről viszont a gyerekük nem tehet).
2018. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tök kamu akkor is a kérdés, mert nagyon letűnik
2018. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogyhogy letűnik? Lerí róla? Szerintem nem.

[link]

2018. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!