Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Szegeden?...

Milyen az élet Szegeden? Munkalehetőség, szórakozás és közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés

Írja mindenki le az őszinte véleményét a városról..

A lakásárak mégis "olcsóbbak" Bp-hez képest,arról csak álmodni lehet..

10 millió alatt is lehet találni,igaz használt lakásokat..



2018. márc. 20. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Én személy szerint imádom Szegedet. Nem sokan voltam ott, néha lejárogattam (pestről) a kórház miatt, majd később bent feküdtem egy hetet. És mai napig kell néha lemenjek.

Néha még csak úgy elbambulva is kívánkozok lemenni. Nagyon tiszta és rendezett város. A közterületen teljes nyugalom van.

Tény, hogy koldulnak jó páran, de nem tolakodnak. Romákkal nekem nem volt bajom.

Sokat gondolkodtam én is, hogy ott telepszem le.

Ami a munkát illetni, nem tudom. Fogalmam sincs milyen lehetőségek vannak, vagy egyáltalán vannak-e.

Viszont nekem jó pár erdélyi barátom ott kapott munkát csak.

2018. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha vannak ismerőseid Szegeden, akkor miért kérdezed?! Nekem is vannak, akik elmenekültek onnan, csak rosszakat mondanak.
2018. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert több véleményt akartam hallani.Azért.
2018. márc. 26. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!