Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falusi környéken milyen...

Falusi környéken milyen gyakran fordul olyan elő, hogy a falu lakói összefognak valaki ellen aki úgyszintén ott él?

Figyelt kérdés

És kiutálják, kiközösítik maguk közül valamiért, nem beszélnek vele, nem köszönnek neki, hazugságokat híresztelnek róla és megfigyelés alatt tartják ha feltűnik valahol a település utcáin.

Ez mennyire gyakori eset, mikor szokott ilyen előfordulni?


2018. márc. 24. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenröl CSAK AKKOR hallottam, ha az illetövel igen nagy problémák voltak!
2018. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Egész életemben falun éltem (most is), még nem tapasztaltam ilyet. Bár kisebb falvakban nagyobb lehet a valószínűsége, mint nagyobbakban. A háta mögött persze, hogy kibeszélnek valakit, de nincs olyan, hogy ne köszönnének neki (legalább vissza) az utcán, ne szolgálnák ki a boltban vagy a kocsmában, hacsak nem ott csinált valami gazemberséget, de akkor megy a másikba (ezért írtam a nagyobb falut, ahol van lehetőség).
2018. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Csak úgy jókedvükből biztos nem tesznek ilyet. Én akkor tudom ezt elképzelni ha valami nagyon nagy dolgott tett az illető pl: emberölés, erőszak, pedofília ilyen esetben meg is érdemli akármit is tesznek vele a falubeliek. Ok nélkül senkit nem közösítenek ki.
2018. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


általában a közösség kitüntető figyelméért meg kell dolgozni. A pozitív és a kevésbé kellemes figyelemért is. Annak esélye, h a közösség ok nélkül közösítse ki az egyik köztük élőt, gyakorlatban zérus.


Akkor szoríthatod nullára a kiközösítés esélyét, ha nem követsz el semmit/nem küldesz olyan jeleket, ami alapján te kilógsz onnan.

2018. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minden ablakon redőnybe épített lehúzható szúnyogháló van. A bejárati ajtón pedig van egy csapódós szúnyoghálós kis tákolmány. Vízparton vagyunk, csak így lehet élni. Éjszaka pedig a porszívó a legjobb vadászthoz. Bár ezt még akkor, mikor még mindenki fent van 😃
2018. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemide....
2018. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!