Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon a nagyobb...

Magyarországon a nagyobb városok (megyeszékhelyek) közűl tényleg Miskolc a legrosszabb város?

Figyelt kérdés

Egy új kolléga jött hozzánk beszélgettünk,azt mondta Miskolcon lakott 20 évig elég volt ,a legrosszabb nagyváros.


Igaz ez vagy ne hallgassak rá?


Én csupa szépet hallottam még róla,mert ott van a Bükk,szinte a város egy nagy völgyben fekszik és csodás hely Lillafüred városrész is meg Miskolctapolca. Oda szeretnénk menne nyáron pár napra Miskolcra megnézni Lillafüredet.



2018. márc. 26. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*menni*
2018. márc. 26. 21:56
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Más a nyaralás, más a hétköznap.
2018. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Én miskolci vagyok. :D


Miskolc Magyarország Detroitja körülbelül. Plussz a környező faluk sem jobbak.

2018. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy biztos: Felsőzsolcán nagyon brutál kristályt lehet kapni.
2018. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Bírlak titeket kérdezőket, mikor evvel jöttök," hogy azt hallottam milyen szép város"... És nem tünik fel egyikőtöknek sem, hogy ezek a városok az eu 4 legszegényebb régió között vannak ( össz 16 van), beleértve Csongrád megyét, az egész Észak-Alföldet, stb.

Ti mindig olyan jó emberekkel meg mesékkel találkoztok! Ugye azért azt mélyen legbelül te sem gondolod, hogy Miskolc szép és élhető város?!...

2018. márc. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Pont nem.

Miskolc egyáltalán nem rossz, de az ilyen 101B meg stb bohócok tolják ezt, hogy fuu borsodi vagy, akkor kemény vagy, mert ez itt a pokol meg a bla bla bla(mert a legtöbb ostoba még a falun kívül nem volt és komolyan elhiszik, hogy máshol kolbászból van a kerítés, vagy hogy csak Felsőzsolcán lehet kapni kristályt) .

Aztán a lúzereknek már is van mire fogni, hogy miért csicskák. Ennyi. Az Avas mondjuk el lett szabva a cigó költözötetéssel, de ennyi. Amik már inkább gázosak azok a környező falvak, de azok messzebb vannak. Mályi, Nyék, Besenyő stb elég korrekt.

Mondom ezt borsodiként.

2018. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"egyikőtöknek sem, hogy ezek a városok az eu 4 legszegényebb régió között vannak ( össz 16 van)"


Igen, csak épp ez átlag. Hiába oké Miskolc, ha Tornanádaska lehúzza.

Amúgy Kicsizso pont most keres nettó 250-ért szakácsot, a Zsarnai telephelyen hegesztőket, illetve esztergályosokat hasonló összegért. A Takata raktárba targoncásokat nettó 200-ért, csak pár példa.

Közeli roma mentes településeken kb 10 millióért veszel 2 szobás plusz nappalis, jó állapotban lévő családi házat.

2018. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Biztos azért csökken drasztikusan a lakossága, mert olyan jó ott...
2018. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

A lakossága azért csökken, mert szépen, lassan megszűnt a kohó, ami több tízezer embernek adott munkát.

Nincs város a világon, ami ilyen szituban le tudná ezt kezelni.

Lassan megáll az elvándorlás, beáll.

2018. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!