Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik Miskolc...

Szerintetek melyik Miskolc legjobb és legrosszabb gimnáziuma? És ha igen miért az?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy jó iskolát választottam-e?!

2014. ápr. 18. 14:21
 1/6 anonim válasza:
76%

Attol fugg milyen szempontbol nezzuk.. Legjobb szerintem a Herman vagy a Foldes,de talan inkabb a Herman. Legrosszabb,vagy inkabb leggyengebb meg talan a Kossuth.

Melyik sulit irtad elsonek?:) 14/L

2014. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Diósgyőri Gimnáziumot írtam elsőnek! :)) Az 5 éves angol nyelvi előkészítő szakra szeretnék menni! :)
2014. ápr. 18. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A legjobb a Herman gimnázium. Leggyengébbnek én is a Kossuthot mondanám ott tanult ismerőseim elmondása alapján.
2014. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jól választottam... Mert felvettek a Diósgyőri Gimnázium 5 éves angol nyelvi előkészítő szakra! :)
2014. ápr. 25. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
aww, so cute. sok szerencsét:)
2014. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezzel azért vitatkoznék, hogy melyik Miskolc legjobb és legrosszabb gimnáziuma.

Attól függ kinek mi a jó és mi a rossz! Sok mindentől függ.

Már (nagyon)régen túl vagyok (sajnos) a középiskolás éveken, Miskolcon élek. Kicsit idősebb barátaim gyerekei a középiskolás éveket tapossák.

Van olyan akinek Kossuth gimi volt a személyiségének megfelelő szellemiségű iskola..és ebből többet tudok. Férjem is itt érettségizett. Semmi hátránya nem származott belőle. De több fiatalabbat ismerek akinek pont a Hermann volt ahonnan átment a Kossuthba. Érdekes módon simán bekerültek egyetemre, jó eredménnyel végeztek...van aki külföldre nem tanulni...szóval attól függ milyen típusú gyerekről van szó.

2014. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!