Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tápiószentmártonról mi a...

Tápiószentmártonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Milyen ott élni? Szerettek ott lakni? Ajánljátok? Közbiztonság (ha értitek mire gondolok), közlekedés?

2018. márc. 30. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, pontosan hol laksz. Itt is vannak jobb illetve nem túl jó részek, ahol a közbiztonság nem valami jó.
2018. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ment a zöld kéz. És akkor azért élhető a település? Most olvastam, hogy volt nemrég késelés, de azt írták, hogy alapvetően jó a lakosság kapcsolata a kisebbséggel, csak egy problémás család van. Ez így leírja a helyzetet? Melyik településrészt érdemes elkerülni?
2018. márc. 30. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Élhető a település, az Újfalunak nevezett részen vannak olyan utcák ahol azért nem szívesen laknék.
2018. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha privátban leírod, hogy hova akartok költözni( ha erről van szó)akkor elmondom, hogy odaköltöznék-e vagy sem. :)
2018. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyelőre nincs semmi konkrét hely, csak a vékony pénztárcámmal nézegetem a fővárosból még elérhető helyeket és ez egy rokonszenves helynek tűnik.
2018. ápr. 18. 22:21
 6/7 anonim válasza:
Újfalu még mindig rossz? Pontosan esetleg leírnád az utcákat amik nem jók?
2021. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Bűncselekmények nem nagyon történnek azért ott, de nekem rossz a közérzetem amikor ott vagyok, tehát nem mennék oda.
2021. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!