Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudtok olyan településeket...

Martinb kérdése:

Tudtok olyan településeket Budapest agglomerációjában aminek jó a vasúti esetleg egyéb tömegközlekedése?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan településeket mondani ahonnan Budapestre lehet érni 25-30 percen belül vonattal főleg a Déli és a Kelenföldi Pályaudvar érdekelne. És ahol jó a lakóközösség is, és a közbiztonság. Érdről például sok hideget-meleget hallani, jelenleg mi a helyzet Érddel?

2018. máj. 3. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1, Érd, Tárnok, Martonvásár, tuti elérhető;

2, Erre a választ nem tudom, de Martonvásár jó hely.

2018. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Szentendre, Budaörs, Dunakeszi
2018. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Biatorbágy, Bicske


Dunakeszi, Göd, Sződ

2018. máj. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dunaharaszti
2018. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

érdi vagyok, én valahogy nem szeretem. bár eddig még nem volt problémánk a szomszédokkal, környéken lakókkal, főbérlőkkel, stb, sőt, de akkor sem. a központ például este 9 után valami egészen mássá változik át... infrastrukturálisan viszont jó, ha a vonatokat nézzük, mindenképpen (ha a városon belüli közlekedés is számít, akkor Felső-Parkvárosba nem érdemes menni, egyébként is annyira távol van mindentől). Érd alsóról 9 perc alatt bent vagy Kelenföldön, +7 a Déli. van 4 vasútállomásunk, de a többivel nem érdemes számolni, ha Pest a cél.

suliba Százhalombattára járok, ahonnan vonattal kb 40perc most Budapest, busszal attól függ, melyik részén laksz, mert vagy 60 perc vagy 90, de ha rajtam múlna, ott laknánk :D sokkal jobb szerintem közbiztonsági szempontból is és szebb hely, mint Érd, és engem nem zavarna az ottani erőmű sem, de ez sokaknak gondot jelent.

Diósdon ugyan nem jár vonat, csak busz, szerintem egész gyakran, és Kelenföldön bent van azzal az ember 20-30 perc alatt, csak ott pl. borzasztóan el vannak szállva az ingatlanárak. Tárnokon, csak úgy, mint Diósdon, nincs semmi, de vonattal hamar be lehet érni Kelenföldre és a Délibe is.

2018. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bicske

23 perc Budapesttől és nagyon barátságos élhető kisvaros.

2018. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!